Opublikowano 5 dni temu

Laptop 14" do 4000zł

Witam
Rozglądam się za laptopem 14" do codziennego użytku (bez gier).
Najlepiej gdyby matryca była matowa ale odnośnie tego się nie upieram.
Na ten moment w oko wpadły mi:
Huawei MateBook 14 i5-1240P
Lenovo Yoga Slim 7 Pro-14

Rozważam też MacBook Air 13,3" ale ciężko coś teraz upolować w okolicach budżetu.

Jesteście w stanie polecić coś innego lub wybrać któryś z tych wymienionych wyżej?
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika LetMeTake
  Patrząc na te dwa laptopy które wysłałeś. Porównując je wygrywa Lenovo, mniej waży, zasilacz 100W itp. Ale co by tu nie mówić, minusem Lenovo to baterie, które szybko tracą moc. Posiadam 2 laptopy Lenovo i praktycznie zawsze na kablu. Macbook to za 4tysiące kupisz, ale 8gb Ram i 256gb dysku( chociaż śmiem twierdzić, że te 8gb Ram w Macbooku to jak 16gb w innych laptopach na windowsie) Na twoim miejscu pójść do RTV, MediaE itd. zobaczyć sobie jak działają te laptopiki.
 2. Awatar użytkownika eter
  Jak się nie boisz chińczyka za 1/2 ceny (sam mam jednego miesiąc temu kupionego ze wrzutki tutaj, co prawda nie 14 a 16) to wpisz w szukajkę peperową hasło Ninkear.
 3. Awatar użytkownika jackowy
  Huawei. Przy pierwszej wizycie w serwisie dowiesz się dlaczego. A, że prędzej czy później lapek trafi do serwisu to pewne.
  Awatar użytkownika Matemes
  dlaczego pewne jest, że laptop trafi do serwisu?
 4. Awatar użytkownika Dzianis_Kharytonau
  try to find something with amd 6800hs/7840hs or 14 gen intel they are much more power efficient from your 2 i will prefere huawei because of weaker processor that will work longer, but overal lenovo is better laptop(screen speakers camera, if i remember correctly it have even larger battery) inch, if you are ok with qwertz keyboard or aliexpress laptops you can get something like 32gb/7840hs that is perfect windows laptop for programming or light gaming. If you not need gaming ideapad 5 pro, lenovo yoga pro7, asus zenbook 14 will be best for you. You can look at one at my promo with qwertz or this one with spanish keyboard that allmost same with polish one amazon.es/dp/…XBL (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Dejwid
  Jakbym dzisiaj szukał sobie laptoka nie do gier to brałbym tego consumer.huawei.com/pl/…203

  znajomy kupił tego matebooka x pro cośtam, mega zadowolony
Awatar użytkownika