Komputer stacjonarny do 3000zł

lis 4. 2023
Witam. Czy komputer z poniższego linku jest w obecnej cenie akceptowalny? Chodzi głównie o jakość karty Palita. Sprzęt pod CS2. Dziękuję za podpowiedzi.

sklep.hard-pc.pl/p16…tml
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Janus_M
  Karta jak najbardziej ok, bardziej mnie martwi zasilacz bo jest taki na styk, co prawda dobrej firmy ale raz że niecertyfikowany a dwa że pod taki zestaw brałbym co najmniej 700w (ale to może tylko ja bo lubię mieć zapas na przyszłą rozbudowę).
  Dodatkowo jeszcze jest sprawa obudowy, co prawda widziałem że ludzie chwalili ją w opiniach, ale równie dobrze widziałem jak ludzie chwalili obudowy od SPC które moim zdaniem były gówniane, ale przyjmijmy że jest ok bo w rękach nie miałem więc nie stwierdzę co i jak.
  Tak na szybkości złożyłem ci coś w podobnym budżecie tylko że musisz sam go złożyć albo dać jakiemuś znajomemu żeby to zrobił za flaszkę morele.net/kat…015 A osobiście wstrzymałbym się z zakupem do black friday to może jeszcze ze 4-5 stówek dasz radę urwać.
  EDIT: Zapomniałem ci tam dorzucić paczki wentylatorów Arctic P12 PWM PST Value Pack jakieś dodatkowe 100 zł ale moim zdaniem warto. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Xorro
  W tym budżecie jest słabo.
  Zobacz to: morele.net/inv…c6/
  Na plus na pewno procesor i jego chłodzenie, szybsza pamięć (choć w jednej kostce pod przyszłą rozbudowę), mocniejsza karta, zasilacz o wyższej sprawności.
Najlepsi sprzedawcy