Opublikowano 18 godzin temu

Komputer

Czy za 2000 zł to dobra okazja na komputer dla niedzielnego gracza? Głównie gram stategie parodoxu. Dlatego planuje podkręcić procek na 5.0 Ghz Kupiony z tego sklepu z outletu, 3 lata gwarancji. euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/optimus-e-sport-extreme-mb360t-bq5-intel-core-i7-8700k-16gb-250gb-ssd-2tb-gtx1080-w10.bhtml
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  Piękny staroć....
  Czy aż tak przerasta cię składanie LEGO - bo tym jest składanie komponentów komputera, że patrzysz na starocie gotowe ? (Edytowano)
  Awatar użytkownika Katos_
  Autor
  Trochę boję się że coś zepsuję, nigdy nie składałem komputera. Nie chcę nic zniszczyć...
 2. Awatar użytkownika Krzychu127
  Za 2 tys kupisz nówkę z ryzenem lub i5 plus grafikę pewnie 6600 i będzie lepszy od tego starego Optimusa jeszcze z grafiką 1080. A jak się boisz składać w sklepach nawet mniejszych często gratis go składają. Lub jak wyżej za jakąś opłata. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Kiedys to było zabawy ze składaniem, a to zworki biosiu, a to zworki na dyskach, a to jakaś zworka na płycie do zresetowania jak coś nie poszło, nie oznaczone nic, wiele wtyczek pasowało do wielu gniazd/złączy, a teraz to z zamkniętymi oczami bym złożył PC do 5 min., bo większość robiona pod plug and play i jedna wtyczka pasuje tylko w jedno miejsce oraz kabelologia jest bardzo uszczuplona, a jak nawet jest tego sporo to opisane albo nawet kolorami oznaczone co gdzie iść powinno xD

  A jak się boisz, że coś nie bardzo może Ci pójść to jest mase na YT różnego rodzaju tutriali ze skladania itp. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika djluke
  Ogólnie najdłużej to mi zawsze schodzi na ładnym układaniu/upinaniu kabelków. Ale nie trzeba tego robić.
Awatar użytkownika