Opublikowano 7 listopada 2023

Klucz Windows 11 z kinguin, g2a itd.

Cześć, czy ktoś z was kupował Windowsa 11 z w.w stron? Zastanawia mnie dlaczego wersja Pro jest tańsza od Home...
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mrowka
  Jak chcesz oryginalny system to lepiej poszukać gdzie indziej i raczej nie w takich cenach

  Pro pewnie tańsze bo im łatwiej kombinowane klucze do takich skombinować

  Ja na gamivo 3 razy kupiłem np program Aida i 3 razy wyszło że piracka licencja no ale hajs oddali

  A przy windows wiadomo że to w najlepszym razie używane klucze i ich legalność trochę porównywalna z aktywatorem (Edytowano)
  Awatar użytkownika Daniel_Sobieraj
  Autor
  A te metody na aktywowanie przez cmd pomijając legalność, nie otwierają jakiejś furtki hakerom? Zastanawia mnie jak to działa.
 2. Awatar użytkownika mlodyapollo
  Myślę, że bierze się to stąd, że często są to klucze z firm albo jakiś uczelni. Tam raczej wersję PRO dają, a te firmowe często mają np limit 2000 aktywacji. Sam klucz może być nawet legalny, aczkolwiek licencji jako takiej nie masz. Nikt Cię o to ścigać nie będzie, choć pewnie jakby ktoś zabrał Ci kompa i sprawdził "przy okazji" to byś nie bardzo co miał okazać. Natomiast często takie klucze po jakimś czasie mogą zostać deaktywowane i wtedy będziesz musiał zapewne kupić nowy. Jako tańsza alternatywa jakiś aktywatorów może być, ale jeśli chcesz być w 100% legalny i zgodny z licencją MS no to musisz kupić z oficjalnej dystrybucji. Tutaj pewnie go aktywujesz i jakiś czas podziałasz. Na pewno takie coś nie nadaje się do używania w firmie, bo ryzyko za duże.
 3. Awatar użytkownika Kamilovsky15
  Ja kupowałem na kinguin win 10 pro
 4. Awatar użytkownika Krzychu127
  Najlepiej kupić popsuty laptop z win10 i mamy system do nowego komputera. Teraz można przenosić windowsa. Wiec to bardziej legalne i pewne niż kody z róznych stron.
  Awatar użytkownika factislite
  Wersji OEM preinstalowanej przez producenta nie można przenosić, chyba że się mylę? Na 100% można przenieść OEMa zakupionego oddzielnie.
Awatar użytkownika