Opublikowano 2 października 2023

Klonowanie aplikacji biedronki

Jakie programy polecacie do klonowania aplikacji biedronki?
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Usunięty232720
  Żona ma przez DualSpace, ale możesz sprawdzić GSpace albo Gbox.
  W Xiaomi jest to wbudowana opcja.
  Awatar użytkownika rafal.armatys
  Autor
  Wbudowana opcja w Xiaomi zapewnia tylko 1 klon dzięki
  Mnie nagle przestały działać klony z aplikacji Multiple accounts
 2. Awatar użytkownika jasiu9999
  Oświećcie mnie proszę, bo może jakiś deal życia mnie omija: po co klonować apkę Biedry?
  Awatar użytkownika rafal.armatys
  Autor
  Żeby mieć więcej niż dwie karty na telefonie
 3. Awatar użytkownika Tom.expert
  Jaką aplikacje do klonowania polecicie na iOS ? Żeby śmigało na iphone
  Awatar użytkownika Kiron
  Tu się zaczynają schody. Jak to ktoś inny w wątku z iPhone napisał: Apple to rzekomy synonim prostoty, bo praktycznie nic nie trzeba ustawiać, dają gotowca ale nie dają zbyt wiele wyborów, stąd dla innych taki iOS jest nieuntuicyjny, "zamknięty" i ubogi w funkcje.
  nie będę się rozpisywał, ale prawda jest taka, że ios ogranicza możliwości lub po najzwyczajniej utrudnia wiele czynności, które powinny być intuicyjne. najświeższy przykład, żebym nie był gołosłowny, to jak szybko zgrać duży film (7gb) na kompa z windowsem... po kablu okazało się, że nie idzie.
  Klonery należą do tej "zamkniętej" części. Wielu nie da się odpalić na iOS. Mają tam Super Clone, ale kilka miesięcy temu przestał sobie radzić z aplikacjami Biedronki, nie wiem jak dziś.
 4. Awatar użytkownika dziobas
  Testowałem już różne aplikacje. Niestety po jakimś czasie przestawały działać, clony w aplikacji nie miały danych. Od jakiegoś roku korzystam z Multipe Accounts. Ponad 132 clony Bierdonki. Z Lidlem nie działa.
 5. Awatar użytkownika funteka
  Można zrobić max klonów, ale w nowej Biedronce 2.0 wszystkie klony "szejkują" to samo, można to jakoś obejść?
 6. Awatar użytkownika Vendeur
  Cześć, zmieniam telefon z Xiaomi na Asus. Xiaomi miało opcję klonowania KAŻDEJ aplikacji, a ASUS tylko kilku wybranych, co jest jakąś kpiną...

  Zatem powraca kwestia aplikacji do klonowania. Bo co chwilę ludzie narzekają, że coś przestaje działać, że traci dane... Czy jest coś pewnego, najlepiej bez reklam etc? A jeszcze lepiej, gdyby było jakoś w tle, aby klonowana aplikacja była widoczna jako osobna po prostu, jak w Xiaomi? Nie wiem, na jakiej zasadzie to działa.
  Awatar użytkownika Kiron
  Bo co chwilę ludzie narzekają, że coś przestaje działać, że traci dane...
  To jest zależne nie tylko od klonera. Aplikacja biedronki wypluwa logowania nawet kilka razy w roku, albo dezaktywują starsze wersje - jest badziewna jak questy stacjonarne.
  Wiele klonerów typu super clone z kolei przestaje działać kiedy ktoś bezmyślnie wbija nowe aktualizacje np. na androida 14 czy 15, albo ma włączone automatyczne aktualizacje - wiele z nich jeszcze nie wspiera albo nie będzie wspierać najnowszej wersji systemu.

  Xiaomi miało opcję klonowania KAŻDEJ aplikacji,
  A jeszcze lepiej, gdyby było jakoś w tle, aby klonowana aplikacja była widoczna jako osobna po prostu, jak w Xiaomi? Nie wiem, na jakiej zasadzie to działa.
  Jeśli szukasz czegoś podobnego, to są popularne shelter i fork island. Bazują niejako na tej samej metodzie co ten "wbudowany" w xiaomi (w xiaomi pomijają pewien szczegół, co ułatwia zbieranie twoich danych), stąd ich klony się gryzą. (Edytowano)
Awatar użytkownika