Klamra przedłużająca pasek, elastyczna, dla mężczyzn i kobiet z dużym brzuchem, do dżinsów, spodni, 6 sztuk (3 dostępne)

lis 3. 2023 (5 min)
amazon.pl/Pin…4B/
 • WYSOKA JAKOŚĆ: To damskie przedłużenie spodni jest wykonane ze zdrowych i bezpiecznych materiałów, dzięki czemu można go używać bez obaw. Bardzo dobra elastyczność sprawia, że jest trwała i rozciąga się dokładnie wtedy, gdy musi zachować swoją integralność.
 • TRWAŁY: Elastyczność można regulować, jest bardzo wygodna w obsłudze i spełnia różne potrzeby. Dzięki temu możesz nadal nosić swoje ulubione spodnie, nawet jeśli talia jest zbyt ciasna.
 • Szerokie zastosowanie: gumowa taśma z dziurkami na guziki idealnie nadaje się do wymiany i naprawy złamanych gumek w ubraniach, spodniach, szortach i spódnicach. Jest przydatny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i jest idealnym wyborem w czasie ciąży.
 • Wielokrotnego użytku i prania: są łatwe do czyszczenia, wystarczy je nosić ze spodniami, bez dodatkowego czyszczenia, mogą być używane wielokrotnie, są trwałe i nadają się również do prania w pralce.

740874_1.jpg
Specyfikacja
 • Rodzaj zamknięcia: Zatrzask
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Yopmail
  Nie trzeba będzie już trytytki brs
 2. Awatar użytkownika GoreRider
  xDn't
 3. Awatar użytkownika RRybak
  Kuźwa, nie
  To jest gorsze od trzymania ciuchów, na zasadzie "w końcu schudnę".
  Nie, nie schudniesz, do jasnej ciasnej - kup większe ciuchy i miej świadomość, że trzeba się za siebie zabrać
Awatar użytkownika