Opublikowano 2 minuty temu

Motocykl Kawasaki Z400 - 2023 24299zł

otomoto.pl/mot…tml
Następna najlepsza cena
sklep.kawasaki.pl/motocykle-supernaked-kawasaki/115632-z-400-2023.html

Uzupełnieniem rodziny serii Z jest model Z400, który został zaprojektowany jak prawdziwy Supernaked. Niezależnie od tego czy porusza się w miejskiej dżungli, czy jest zaparkowany na rogu ulicy, z pewnością zwróci na siebie uwagę!

Sztywniejszy przedni widelec
Sztywniejszy, teleskopowy widelec o średnicy ø41 mm zapewnia lepszą pracę zawieszenia. Dobrze osadzone przednie koło umożliwia łatwą zmianę kierunku jazdy (nawet przy wyprostowanym motocyklu – łatwe prowadzenie w korku), a ogólna charakterystyka zawieszenia gwarantuje „miękkość” typową dla większego motocykla.

Stylistyka Sugomi
Nowy Z400 łączy elegancką, agresywną stylistykę Modelu Z650, z wieloma elementami modelu legendarnego Z300 aby stworzyć agresywne, zwinne i typowo „męskie” wrażenie. Jego muskularna, atletyczna bryła odzwierciedla zwiększone osiągi, tworząc jednocześnie płynną konstrukcję, która wygląda, jakby unosiła się nad silnikiem. Podobnie jak pozostałe modele serii Z, elementy stylistyki Sugomi („przykucnięta” sylwetka, nisko umieszczona głowa oraz podniesiony ogon) tworzą sylwetkę natychmiast rozpoznawalną jako Supernaked Kawasaki.
828311_1.jpgMocny i przyjazny dla kierowcy silnik rzędowy
Nowy silnik o pojemności 399 cm2 dostarcza wyraźnie lepsze osiągi w porównaniu do swojego poprzednika: 33.4 kW (o 4.4 kW więcej niż w 2018r Z300). Wyższą sprawność silnika w dużej mierze można przypisać nowemu układowi dolotowemu powietrza oraz większej komorze powietrznej. Uzupełnieniem zwiększonych osiągów jest gładka reakcja przepustnicy oraz wysoki moment obrotowy, co sprawia, że motocykl jest przyjazny zarówno dla nowych jak i doświadczonych kierowców.

Lampa przednia w technologii LED
Uzupełnieniem eleganckiego wyglądu Z400, jest zaprojektowany na nowo reflektor LED, który zapewnia znacznie zwiększoną jasność oraz lepiej oświetloną ścieżkę jazdy.
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?