Opublikowano 4 dni temu

Karta MicroSD - 128 GB - do kamerki samochodowej 70mai

Hej, szukam karty MicroSD by dołączyć ją do prezentu jakim jest kamerka samochodowa 70mai (przód i tył w zestawie ) dla moich rodziców. A500S Dash Cam Pro Plus+ obsługuje maksymalnie 128GB oraz klasę 10 i powyżej.

Poczytałem o nich trochę i wiem, że karta karcie nie równa. Mają swoje zastosowania i łatwo naciąć się na coś co się albo popsuje albo jest gorsze do danej kamerki niż konkurencja.

Szukam jakiejś fajnej okazji i chciałbym poprosić was o doradzenie jakiegoś dobrego jakościowo produktu na lata do takiej kamerki. Mogą być to karty zarówno z Amazona/ Allegro/ sklepów w polsce jak i Aliexpress lub innych chińskich domen.

Chciałbym jak to Janusz Polak ( Dobrze i tanio )

Dziękuję za pomoc w doradzeniu modelu jak i jeśli ktoś ma podlinkowaniu jakiejś okazji.

Miłego dnia
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Jak ktoś się aktywnie postara to da się kupić naprawdę tragiczne karty SD.
  Natomiast poziom wyzwania w kamerkach samochodowych jakim muszą stawić one czoła jest generalnie niewielki. Nie muszą ścigać się na prędkości z dyskami SSD jak w mobilnych kamerach czy Steam Deckach.
  A kupując 70mai na Ali, często Chińczycy dołączają najtańsze byle karty w zestawach, i ludzie żyją - pod kątem wydajności nie ma problemów, jedyne o co trzeba się martwić to kwestia długowieczności.
  Także można wziąć cokolwiek "zachodniej" marki co ma jak najdłuższą gwarancję (więc producent nie spodziewa się że wysiądzie dzień po 2-letniej rękojmi) i sprawa załatwiona.
  A ten Samsung EVO Select 128 GB z jedynej aktywnej okazji na karty pamięci, za 51 zł uważam uczciwa cena za 10 lat gwarancji, i jest powód że jest aż tak wysoka temperatura okazji.
  amazon.pl/Sam…8-1
  Jak coś taniej to Kioxia Exceria od 35 zł z 5-letnią gwarancją (ale opłaca się tylko odbiór osobisty bo nikt takiej taniej Ci za darmo nie wyśle).
  m.ceneo.pl/980…htm
  Awatar użytkownika Lukas_LukasgVl
  Do kamer NIE POLECA SIĘ ZWYKŁYCH KART PAMIĘCI. Kupujesz do kamer karty typu endurance, czyli np:
  x-kom.pl/p/5…tml