Opublikowano 20 godzin temu

Jaki laptop do pracy na przeglądarce - Czy ACER Notebook Swift Edge ze wstawki jest warty zakupu?

Cześć,

Myślę nad zakupem lapka do "domowej" pracy , studiów i ogólnego korzystania. Nie będę na nim grał, jedynie to raz na ruski rok odpalę H3/H5. W 99% będzie to praca na wielu zakładkach, w tle jakiś excel, word, jakieś zewnętrzne narzędzia. Branża digital marketing jeśli to ważne.
Myślałem w przyszłości (kilka miesięcy) o zakupie drugiego monitora dla wygody . Sprzęt byłby w 80% stacjonarny, jednak wymagam od tego lapka żeby z 5h podziałał na baterii podczas pracy na przeglądarce.

Ostatnio zaciekawił mnie ten laptop ze wstawki: pepper.pl/pro…409

Zastanawiam się czy go wziąć, niemiecka klawiatura mi raczej nie przeszkadza - piszę bezwzrokowo, a nawet jeśli będzie to problem, to dokupię klawiaturę zewnętrzną przy zakupie monitora.

Zastanawiałem się co do pracy na baterii - OLED na pewno nieźle ciągnie, benchmarki pokazują kolo 5h pracy, ale już na mniejszej rozdzielczosci.

Gdybym dokupił drugi monitor, na pewno nie 4k - byłby jakiś problem w codziennym korzystaniu z takiego zestawu? Wiem, że da się korzystać z różnych monitorów o różnej rozdzielczości, ale czy to nie będzie problematyczne?

A może w stosunku do moich potrzeb powinienem kierować swoją uwagę na jakiś inny sprzęt?
Co myślicie?

Dzięki za wszelkie sugestie.
Miłego wieczoru
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika tayjkt
  będziesz zajmować się obróbką wideo/obrazów ?
  Awatar użytkownika MokryBilly
  Autor
  Nie wykluczam kiedyś kupna drona i drobnej obróbki (filmiki z wakacji, czy z jakiś wypadów - dla siebie i rodziny)Ale nie wiem czy to nadejdzie w erze tego laptopa.
 2. Awatar użytkownika eter
  Przeglądarka przeglądarce nierówna (piszę o użyciu ramu) więc tylko 16G ramu żeby miał ważne.
  Ja w zastępstwie staruszka K53 kupiłem taki wynalazek od majfrenda (jak się nie boisz ew. odsyłania na gwarancję): pepper.pl/pro…897.
  Przy pierwszym uruchomieniu i konfiguracji w11 + przeglądanie neta podziałał ok 5,5 godziny (i jeszcze miał ok 20% baterii) - na plus jak na razie dla mnie metalowa obudowa + ciche zawiasy, na minus - kamerka wbudowana. W zestawie oprócz lapka była i torba i myszka i podkładka + naklejki do zmiany klawiatury (klawiatura "normalna" US). (Edytowano)