Opublikowano 2 godziny temu

Jaka karta SIM do lokalizatora GPS?

Hej.
Podpowiedzcie co teraz jest do kupienia w akceptowalnej cenie jeśli chodzi o kartę sim do lokalizatora GPS?
Miałem do tej pory z Virgin pakiet 300MB miesięcznie za bodajże 3 zł/mc prepaid i po uzupełnieniu konta kwotą ładnie mi ściągało co miesiąc, ale... odkąd Virgin przejął Play coś mi tam namieszali i w efekcie zauważyłem dopiero po czasie że wyłączyli/dezaktywowali mi kartę :-( Potrzebuję więc coś nowego, tylko pakiet na przesył niewielkich danych, niepotrzebne minuty na rozmowy, w stałej niskiej cenie.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika droxu
  O zgrozo virgin będzie dobry.
  Zależy jaki to lokalizator ale większość nie potrzebuje dużej szybkości danych i nawet darmowy lejek 32kbps się nada.
  Tak więc do takich lokalizatorów virgin jak najbardziej, wystarczy doładować 5zł raz na rok aby utrzymać ważność konta i korzystać z darmowego lejka. Podobnie Fakt mobile i Red Bull Mobile Siema PL z Play a nie teraz t-mobile. W plushu też się da zrobić lejek ale koszt to 10zł rocznie i trzeba więcej kombinować.

  Jak lejek nie wystarcza to wtedy np. Play od nowa i kupować pakiety 1GB za 5zł albo 2gb za 9zł, ważne bezterminowo, doładowanie za 5zł wydłuży ważność konta o rok. Jest opłata za brak aktywności ale jak nie będzie nic na koncie to jej nie pobiorą.
  Jeszcze orange free, tylko trzeba przenieść numer z innej sieci, wtedy dają pakiet 2gb ważne rok i do tej puli wpada internet z doładowań, przez apkę za doładowanie 5zł dają łącznie 12,5 GB. To jest najlepsza opcja jak potrzeba dużo internetu.