Opublikowano 13 lipca 2023

Jak wygrywać licytacje na allegro?

Cześć

Chciałem się zapytać o poradę odnośnie licytacji na allegro. Często chce coś tam kupić ale zwykle nawet jak prowadzę licytację to w ostatniej chwili ktoś mnie uprzedzi i przebije stawkę. Kiedyś słyszałem o programach, które się tym zajmują. Czy to dalej tak działa? Czy macie jakieś sposoby albo porady jak licytować sprzęt na allegro?

Z góry dzięki.
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika JanuszCebula12345
  allegro już dawno zmieniło zasady, teraz aukcja przedłuża się w nieskończoność aż kupujący przestaną licytować, tak to działa na allegro lokalnie, firmy nie bawią się w licytacje.
  Awatar użytkownika bar1004
  Na Lokalnie, na zwykłym Allegro dalej po staremu (Link). (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika mrowka
  W licytacjach tylko i wyłącznie snajpery Ustawiasz swoją maksymalną np nie wiem 300zł aukcja od 100 w ostatnich sekundach stanie na np 230 i wygrywasz płacąc o jeden stopień wyżej czyli 231 no o ile naraz nie zaatakuje paru snajperów i nie pójdzie wyżej

  snajper.net/ działa też zdajsię na lokalnie (na ogół używam tego choć fakt dość dawno nie testowałem ogólnie)
  aukcjoner.pl/sna…ro/ (Edytowano)
  Awatar użytkownika bar1004
  Ale przecież tak działa sam algorytm Allegro (co innego Lokalnie) - podajesz maksymalną kwotę i będzie podbijał tak długo jak twoja oferta jest pierwsza albo aukcja przekroczyła twoją kwotę maksymalną, więc nigdy nie rozumiałem po kiego grzyba do tego angażować dodatkowo płatne snajpery. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika a123
  Znowu coś tam zmienili?
  Kilka lat temu klikało się w ostatniej sekundzie, a jak ostatnio próbowałem coś kupić, to jak się podało jakąś kwotę w ostatnich sekundach, to czas się przedłużał. Licytacja miała się skończyć za 1 min, a trwała kilka godzin, bo co chwilę się przedłużało.
  Awatar użytkownika Krodzango
  Tak to działa na allegro lokalnym.
 4. Awatar użytkownika Milos_0000
  Podać kwotę w ostatnich sekundach (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Poziomka1
  Dawno temu jak kupowałam coś z licytacji, to dobrze jest w ostatnich sekundach przebić cenę nie o jedną stawkę tylko np. 2 albo nawet 3. Jak cena się zmienia o np. 5 zł. I jest np. 255 to daj w ostatnich sekundach 265, albo 270. Ale nie wiem jak jest teraz na tych licytacjach.
 6. Awatar użytkownika Dominika_Witoszek
  Dosyć podejrzana sprawa, nawet jak kwota proponowana w licytacji jest o kilkadziesiąt złotych wyższa, to w ostatniej sekundzie "ktoś" i tak ją przebija, przedmiot znika z oferty, ale pojawia się kilka dni później z powrotem. Tak jakby firma ustalała minimalną kwotę, za którą jest w stanie sprzedać produkt, ale nikt nie jest skłonny tyle dać, więc imituje, że zrobił to ktoś inny. Jest to co najmniej zabawne, bo nie rozumiem, jaki cel jest wystawiać przedmiot , na przykład za 40zł, jeśli nawet zwiększenie jego wartości trzykrotnie podczas licytacji nie jest wystarczające, aby go kupić.
  Awatar użytkownika Krodzango
  Twoja wersja jest możliwa ale też w wielu przypadkach ktoś się mógł rozmyślić.
  Jest kilka dni na opłacenie do wygranej licytacji. (Edytowano)
Awatar użytkownika