Jak teraz wysłać paczkę do Chin ?

7
mar 31. 2020
Witam.

Kupiłem przedmiot na Aliexpress i jest uszkodzony. Jak teraz tanio go odesłać? Poczta Polska była bezkonkurencyjna cenowo do tej pory, ale zawiesiła wysyłanie paczek do Chin. Czy są teraz jakieś znośne formy przesyłki do Chińskiej Republiki Ludowej?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
7 Komentarzy
Pierwsze słyszę, żeby odsyłać produkt z aliexpress. W 99% to jest częściowa refundacja, pełny zwrot pieniędzy lub wysłanie kolejnej sztuki. Lepiej dogadać się z chińczykiem o którąś z opcji.
Dziękuję za odpowiedź. A teraz wracając do mojego pytania, czy ktoś zna jakąś tanią metodę odesłanie towaru do Chin?
Polski_Przedsiebiorca31/03/2020 23:40

Pierwsze słyszę, żeby odsyłać produkt z aliexpress. W 99% to jest częś …Pierwsze słyszę, żeby odsyłać produkt z aliexpress. W 99% to jest częściowa refundacja, pełny zwrot pieniędzy lub wysłanie kolejnej sztuki. Lepiej dogadać się z chińczykiem o którąś z opcji.Jeżeli kupiłeś coś droższego i niespecjalnie jest zdatne do użytku, dotyczy np. elektroniki to wątpię, że ktoś Ci wyśle nowy bez odesłania.
AndItsGone01/04/2020 06:49

Dziękuję za odpowiedź. A teraz wracając do mojego pytania, czy ktoś zna jak …Dziękuję za odpowiedź. A teraz wracając do mojego pytania, czy ktoś zna jakąś tanią metodę odesłanie towaru do Chin?


Aktualnie kurier tylko ale cena wysyłki od 700zl w górę
Grab_ula02/04/2020 00:03

Aktualnie kurier tylko ale cena wysyłki od 700zl w górę


Ooo, to nawet nie tak źle.

Żartowałem, trochę porażka, no cóż...
Znalazłem wysyłkę paczki do 5kg w cenie 220zł brutto. Czy to już najniższa cena czy jest gdzieś taniej ? Czy wiadomo do kiedy Poczta Polska ma zablokowaną wysyłkę do Chin?
Muszę odesłać 1,5kg paczkę do Chin. Z tego co widzę Global Express nie działa. Czy przesyłka listowa ma numer śledzenia? Czy macie jakieś inne sposoby?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst