Opublikowano 2 dni temu

Jabra talk 65

Mam kilkuletnią już słuchawkę plantronics Voyager 5200. Z baterii uszło już z 50% zapasu i rozglądam się za następcą. Jedyne co wpadło mi w oko to tytułowa Jabra. Jak to się ma do starego plantronicsa? W 5200 jestem zauroczony jakością dźwięku i wygłuszeniem mikrofonu. Najbardziej wkurza mnie brak języka polskiego, często nie jestem w stanie zrozumieć nazwiska z kontaktów przy przychodzącym połączeniu.
Miałem kiedyś zestaw głośnomówiący Jabra i nie miał problemów z mówieniem po polsku, ze słuchawką talk 65 jest podobnie? Gdzieś w dyskusji ze wstawek ktoś pisał że ma obydwie słuchawki, może zabrać głos?
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Niestety Jabra Talk 65 też nie mówi po polsku, więc tej przewagi nie ma.
  No i trudno powiedzieć jak to jest w starciu z 45, fizycznie niby powinno być poprawione, ale w recenzjach ludzie się skarżą że mieli jedne i drugie i wypadają gorzej niż 45.
  A w rzetelnym porównaniu (no chyba że ktoś z jakichś względów nie ufa RTINGS ale mnie nigdy nie zawiedli) to Jabra Talk 45 wypada generalnie gorzej od Plantronics Voyager 5200

  Recenzja 65 że nie mówi po polsku
  techno-senior.com/202…/2/
  Opinie na Allegro
  allegro.pl/ofe…028
  Profesjonalne porównanie z 45 (można sobie też odsłuchać)
  rtings.com/hea….10
 2. Awatar użytkownika xsysiu
  Autor
  Kupiłem dziś talk 65, zasmuciłeś mnie brakiem polskiego lektora w słuchawce. Pomyślałem, że jak zestaw freeway obsługiwał j. polski to i słuchawka da radę. Jak potestuję, dam znać która wg mnie lepiej się sprawuje. (Edytowano)