Opublikowano 8 godzin temu

Hub/stacja dokująca dla Lenovo Legion y540 17IRH

Cześć,
Mam Legiona jak w tytule. Obecnie do podłączenia do zewnętrznych monitorów używam wejścia USB-C (USB-C - DisplayPort) i HDMI. Nie jestem specjalistą od technologii, dlatego chciałbym zapytać, czy z moim laptopem można używać stacji dokującej lub huba. Chciałbym podłączyć huba do portu USB-C, a następnie podłączyć do niego oba monitory i kilka dodatkowych urządzeń zewnętrznych.

Czy dla tego modelu to zadziała? Podręcznik użytkownika:download.lenovo.com/con…pdf
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Andrzej_Paszner
    Nie jestem ekspertem, ale gdybym miał tak podłączyć to po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedłem do konkretnego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż, jak wspomniałem na początku, ekspertem nie jestem. (Edytowano)
  2. Awatar użytkownika Macc
    Ekspertem nie jestem, ale z tego co widzę, port USB-C masz w podstawowym standardzie 3.0 a więc tylko 5Gbps, więc to jest mocne ograniczenie i obawiam się, że 2 monitory 1080p to wszystko co się uda wykrzesać. Osobiście jednak nie mam doświadczenia z takimi stacjami/hubami. Mam starszego laptopa, więc nie interesowałem się mocno tym tematem.

    allegro.pl/ofe…645 (Edytowano)