Opublikowano 4 maja 2023

HBO max i urządzenia Huawei

Nie wiem czy użytkownicy telefonów Huawei zdążyli już zauważyć ale nie ma możliwości aktualizacji aplikacji HBO max na tych urządzeniach. W związku z czym zostaliśmy bez możliwości korzystania z HBO max.

Na czacie HBO uzyskałam informację:
'Uprzejmie informuje, iż niestety aplikacja HBO Max przestała być wspierana na urządzeniach Huawei we wrześniu 2022 roku. Powodem takiego stanu rzeczy jest dalsze wycofywanie się marki Huawei ze współpracy z firmą Google. Platforma Google Play jest jedyną opcją wsparcia oraz udostępniania aplikacji na smartfony z systemem Android. Z powodu zakończenia współpracy nie możemy więc już dostarczać starszych wersji aplikacji HBO Max ani ich aktualizacji na urządzenia firmy Huawei.'

Po długim czasie pani w końcu przyjęła moje zgłoszenie, jednocześnie tłumacząc, że nie planują powrócić do aktualizacji aplikacji na urządzenia Huawei.
Pytanie, czy ktoś z Was działa już w tym temacie? Użytkowników Huawei jest sporo więc mam nadzieję, że sprawa nie przycichnie.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Rzezior
  Przecież to żadna nowina: wsparcie HBO dla Huawei zakończyło się jesienią zeszłego roku. Od tamtej pory można używać apki HBO jedynie przez zainstalowanie pliku .apk pobranego z serwisu typu apkmirror. Taka aplikacja nie będzie się samoczynnie aktualizować, trzeba robić to ręcznie.
  Awatar użytkownika PatrycjuszFolkmann
  Przez apkmirror poszło.
 2. Awatar użytkownika AlexWesker
  O kurcze :O
 3. Awatar użytkownika Kerad
  Która wersja z apkmirror działa na huawei aktualnie? Próbowałem kilka ostatnich i się nie uruchamiają,
  Awatar użytkownika Nemesis
  no i któraś Ci finalnie działa?
Awatar użytkownika