Opublikowano 3 dni temu

Gogle Meta Quest 2 - wymiana ( ? ) uszkodzonego sprzętu na nowy

Cześć.
Niedawno zakupiłem gogle Meta Quest 2 z amazona. Używam ich sporadycznie bo nie mam zbyt wiele wolnego czasu. Kilka dni temu zauważyłem że używając gogli widzę dwa malutkie, jakby zielone punkciki które wyglądają mi na martwe piksele. Jak mam włączoną jakąś grę i dużo się dzieje to trudno to dostrzec. Najlepiej to widać na czarnym tle. Wyczyściłem soczewki delikatnie tak jak to było zalecane ale nic to nie pomogło. I nie jest to raczej spowodowane promieniami słonecznymi bo gogli używam w ciemnym pokoju, zazwyczaj późnym popołudniem lub wieczorem.
Z tego co wyczytałem w internecie to najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana sprzętu na nowy.

Czy ktoś może miał podobny problem ze swoimi goglami ?
Jak wygląda procedura wymiany sprzętu na nowy ?
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika marcin.solski
    Ja generalnie miałem trochę inny problem bo google mi przestały ładować tj też sporadycznie używałem i któregoś razu po prostu się nie ładowały. Wymieniłem kilka zdań w korespondencji z supportem. Wysłali etykietę do zwrotu, i przysłał drugie google refabrykowane, nie sprawdzając nawet tamtych. Tj tego samego dnia co do nich doszła przesyłka została nadana drugą.
  2. Awatar użytkownika Raaern
    Miałem ten sam problem (martwe piksele czy cokolwiek to było). Wchodzisz na stronę meta.com/pl-…rt/ wybierasz twój problem, wypisujesz dane i kontaktuje się z tobą ktoś od nich. U mnie ta komunikacja trwała kilka dni, ale myślę, że jak będziesz szybko odpisywał to i w 1 się uda. Po ustaleniu wymiany dostaniesz list przewozowy. Bardzo ważne tylko żebyś wysłał tylko i wyłącznie wadliwy towar, najlepiej w jakimś innym pudełku bo oni odeślą ci tylko to co zareklamowałeś (nawet pudełka nie odzyskasz). Paczka szła do Czech, a od wysłania do odebrania nowych zeszło się 6 dni (wysłałem w sobotę).
    No i najważniejsze: zawsze otrzymasz produkt odnowiony od nich, więc zastanów się czy nie wolisz zwrócić tego co masz i kupić ponownie.