Opublikowano 11 kwietnia 2024

Drukarka do użytku domowego

Cześć! Poszukuję drukarki do użytku domowego - od czasu do czasu potrzebuję wydrukować kilka stron. Stąd chciałbym coś budżetowego najlepiej max do 300 zł. W sieci jest tego pełno ale ja szukam czegoś z tanimi tuszami - większość drukarek za 200 zł posiada tusze niewiele tańsze stąd jest to idiotyczny zakup.

Ktoś coś doradzi? Z góry dzięki za pomoc!
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Nie ma taniego drukowania, a tym bardziej tanich tuszy w czymś co kosztuje poniżej 500 zł, bo tanie drukowanie zaczyna się od lasera w mono (najlepiej Brother) i wydatku rzędu 450-500 zł Ja 1.5-ra roku temu zakupiłem Brothera w mono laserze (pod etykiety wysyłkowe głównie ) i do tej pory jeszcze śmiga na dołączonym w zestawie tonerem, a toner za śmieszne 90 zł można kupić oryginał 💪 (Edytowano)
  Awatar użytkownika amieszta
  Czy można prosić o polecenie jakiegoś modelu drukarki?Jestem kompletnie zielona. Wracam do pracy po macierzyńskim i będę pracować zdalnie, codziennie będę drukować kilka kartek czarno białe. Jednak chciałbym, żeby drukarka miała możliwość drukowania w kolorze bo dzieci na pewno będą chciały prędzej czy później coś drukować. Firma Brother jest mi znana bo korzystamy w pracy ze sprzętów tej firmy i myślę że są ok. Ale co mogłabym kupić do domu? Oczywiście im taniej tym lepiej, ale liczę się z tym że czasami warto raz wydać pieniądze i długo korzystać niż oszczędzać i kupować dwa razy . Pozdrawiam
 2. Awatar użytkownika Chucky
  Jeśli kolor nie potrzebny to laserowa.
 3. Awatar użytkownika KingOfTown
  zasada jest taka ze im tansza drukarka w zakupie tym potem tusze droższe. Tak naciąga np HP na swoje drukarki. Jesli drukujesz wiele to warto doplacic za duplex automatyczny, oszczednosc papieru nawet do 50%. Polecam firmę brother -maja tez modele z dolewanymi tuszami i wtedy drukowanie jest za grosze.
 4. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  Dopłać do Brothera tą 1-2 stówki o ile mówimy o tylko wersji mono (czarno biały wydruk).
 5. Awatar użytkownika Gibek2600
  Również polecam brothery - w poprzedniej firmie mieliśmy kilka i pośród Samsungów, HP, kyocery to właśnie brothery robiły najmniej problemów, a do tego miały tonery w śmiesznych pieniądzach

  Dobrze sprawowały się również stare HP (15+ lat) które również po prostu działały i nie chciały się psuć, a do tego tonery po 30-40 zł (Edytowano)
Awatar użytkownika