Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 24 kwietnia 2024

Czy warto kupić tablet w tej cenie?

Cześć.
Noszę się z zamiarem kupna tabletu Xiaomi Pad 6S Pro.
Jest on teraz w przedsprzedaży w X-kom w cenie 2999 zł za wersję 8/256 GB z rysikiem Focus Pen, wiem, że można wyrwać go 200 zł taniej w Mi Store, ale tam jest dostawa kurierem i nie chcę ryzykować ani użerać się gdyby paczka była uszkodzona itp.

Mam takie pytanie: czy tablet później będzie droższy ? Niby jest to przedsprzedaż, więc rozumiem, że ma być to jakaś okazja? Macie doświadczenie z przedsprzedażami?
A może warto poczekać?

Drugie pytanie, nie ma u nas w Polsce dostępnej wersji 12/512 GB. Tablet nie ma slotu na karty pamięci, szkoda, 256GB to dla mnie ciut mało. Pytałem już w X-Kom i w Mi Store, stwierdzili, że nie przewidują wersji 12/512.
Dlaczego u nas sprzedawana jest tylko słabsza wersja ?
W Wielkiej Brytanii na Mi Store można bez problemu zamówić wersję 12/512 i jeszcze dodają rysik i etui, wszystko za równowartość 700 funtów co daje jakieś 3500 zł.

Co byście zrobili na moim miejscu? Czekać czy brać?
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Laptop jakiś "ala gamingowy" czy tudzież notebook w tej cenie i owszem ale żeby tableta za tyle brać i to jeszcze od Xiaomi

  Ja bym już prędzej może celował w 360 z jakiś konwertowalnych jak zależy na ekranie dotykowym niż pchać się w tablet
  Awatar użytkownika pomodoro
  Autor
  Nie o to mi chodzi. Akurat to, czy tablet czy laptop mam od 12 lat rozwiązane, kocham tablety bo są lekkie i można je obsługiwać bez zbędnej klawiatury. Do moich zastosowań tablet jest genialnym wynalazkiem i żaden laptop mi go nie zastąpi. Tablet z androidem.

  Pytałem o co innego.
  1. Czy cena przedsprzedażowa jest okazyjna i czy przedsprzedaż generalnie oznacza korzystniejsze warunki niż późniejsza sprzedaż?

  2. Dlaczego w Polsce jest dostępny tylko gorszy wariant tabletu - 8 / 256, podczas, gdy np. w Anglii bez problemu można kupić wersję 12/512 - cały czas mówię o oficjalnej dystrybucji.