Opublikowano 2 dni temu

Części motoryzacyjne

Cześć w związku z tym, że strona hurtowni motoryzacyjnej motonet.eu nie działa to czy drodzy cebulkarze macie jakieś sprawdzone tanie hurtownie motoryzacyjne?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Henio89
  Sprawdź Motostacje. Jeżeli chodzi o Motonet to szkoda gadać. Zamówienie złożone w grudniu, a do dziś ani części ani pieniędzy ani jakiejkolwiek informacji ze strony sklepu.
  Awatar użytkownika TheMikomad
  Autor
  Jest też tanio, nie aż tak co motonet:) ja ostatnio zamawiałem na allegro w autoczesci24_eu. Co się z nimi w końcu stało splajtowali?
 2. Awatar użytkownika yenfnbqee
  Ja przez większość czasu kupuję na aparts.pl, jednym z argumentów jest to, że mam ich niedaleko domu, więc nie płacę za dostawą, łatwo wymienić, jakby coś było nie tak. Firma istnieje już kupę lat w tym samym miejscu, ciągle jest duży ruch, więc wg mnie nie ma ryzyka, że nagle miałaby zniknąć.

  Ale ostatnio częściej wyszukuje na allegro i tak jak kiedyś różnic w cenie pomiędzy najtańszymi ofertami a hurtownią nie było (albo były na korzyść hurtowni), tak teraz już niestety coraz większe są. Być może kwestia konkretnych modeli samochodów, nie wiem... Niestety nie mam już tego samochodu, od którego zaczęła się moja przygoda z nimi.

  Polecam, sprawdzić i porównać zawsze każdy może
Awatar użytkownika