Opublikowano 6 dni temu

Ciuchy na siłownię

Cześć,
Wybieram się od xx lat na siłownie i wybrać się nie potrafię, jednakże w końcu znalazłem motywację. Potrzebuję jednak zaopatrzyć się w sprzęt pokroju koszulek czy spodenek - jest jakaś marka, którą polecacie pod tym kątem? Ew. torba i buty też będą okej.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika S1udak
  Oby nie bawełna szczególnie spodenki, sam używam under armour i mogę polecić kupowane w różnych outletach czy promocji nie wychodzi drogo.
  Buty na płaskiej podeszwie. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika tayjkt
  Nie szukałbym po markach, a po cenach. Kupuj na promocjach i sprawdź czy dobrze się w tym czujesz.
 3. Awatar użytkownika Krathos
  Ja z siłownia jestem blisko od dobrych 16 lat.. ależ ten czas leci...:) kiedyś musiałem mieć dobre Everlasty, Adidasy (ogólnie, nie o butach:) dobra, ładna torbę. Teraz? Bezrękawnik z Pepco, spodnie krótkie pierwsze lepsze z szafy i dojechanie adidaski (tym razem ogolenie - buty) bo nowych szkoda. Idź w tym w czym Ci wygodnie i czego nie szkoda. Tylko i aż. Siłownia to nie rewia mody, choć wiele osób zachowuje się zgoła inaczej. To nie brak ciuchów Cie teraz blokuje przed rozpoczęciem treningów.

  Jak byłem u szczytu wagi to na siłownię brałem ciuchy Mordex - tandetna nazwa ale one były raz że dostosowane do postury ludzi na siłowni a dwa - mimo ponad 10 lat - mordexowe dresu i koszulka nadal są w bardzo dobrym stanie. Choć nie wiem jak teraz jest z jakością. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Konrad.Majewski
  Ale wiesz że zakup ciuchów nie spowoduje że pójdziesz na siłownię?
  Awatar użytkownika tayjkt
  Jak nie ma żadnych które nadają się na siłownię to na pewno pomoże zakup. Kolejna sprawa to poczucie winy, że się kupiło wszystko i nie ma już wymówki by nie iść.
 5. Awatar użytkownika Jan_III_Cebulski
  Jak szedłem pierwszy raz to nie wiedziałem czy mi się spodoba i w Decathlonie kupiłem wszystko (oprócz bidonu i ręcznika) poniżej 200 zł (w tym buty za 60 zł). Buty i spodenki służą do dziś (6 lat).
Awatar użytkownika