Opublikowano 30 czerwca 2020

Cashback / LetyShops / Goodie itp. ?

Witam. Już od jakiegoś czasu zaobserwowałem, że w niektórych ofertach pojawiają się posty, że można dodatkowo zaoszczędzić korzystając z cash-backu. Wiem jak to mniej więcej działa, ale czy ktoś mógłby mi doradzić, który z dostępnych cash-baków jest najwygodniejszy w korzystaniu i który jest najlepszym wyborem?
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika azaber
  W mojej ocenie, na ten moment, najlepszy jest Goodie. Procent zwrotów jeden z wyższych spośród wszystkich tego typu serwisów. Niska kwota minimalna wypłaty (20zł), stosunkowo szybka akceptacja i bardzo szybka realizacja wypłaty po jej zleceniu. Czasami coś tam nie zaliczy, trzeba składać reklamacje, bywa że i tę odrzucą, ale to standard w serwisach tego typu. W przeszłości korzystałem z różnych serwisów caschbackowych, na tę chwilę Goodie, z wyżej wymienionych powodów, jest moim "podstawowym" serwisem do zwrotów, sporadycznie do wybranych sklepów korzystam z też innych. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika criav
  Ja używam Goodie do większości transakcji, do niektórych używam Letyshops (tam gdzie % jest większy albo inne cashbacki nie obsługują sklepu). Do tankowania na BP i zakupów w Kauflandzie używam Payback. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Usunięty228085
  Hej, ja sama używam nowycashback, trafiłam na ich reklamę w necie, a cały ten cashback wcześniej był mi obcy . Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona! Wiadomo tak jak tu wcześniej pisali zdarzają się jakieś niezaliczone transakcję(tak jak i w goodie), ale można to wyjaśnić z obsługą, która dość szybko odpisuje i oni wtedy składają reklamację do sklepu! Na nowycashback minimalna wypłata to 20zł i ja już pierwszy przelew mam za sobą, czekałam na niego może ze dwa dni . Ja zazwyczaj robie zakupy na allegro i answear, ale jest też dużo innych sklepów! Jakiś czas temu też dostałam od nich kod promocyjny na zwiększenie procentu cashback ze sklepów co zwiększyło mój zwrot, a to zawsze miło! Także polecam ten serwis
 4. Awatar użytkownika Santa
  Nie odezwał się póki co zwolennik innego systemu Ja też używam goodie. I jestem po pierwszej wypłacie środków. Mogę potwierdzić, że wypłacają (w moim przypadku~3dni).
  Natomiast co chciałbym ci polecić, to sprawdzenie który z serwisów daje najwyższy procent zwrotu w sklepach, w których najczęściej kupujesz i tam założyć konto. To będzie najkorzystniejsze dla ciebie.
 5. Awatar użytkownika Sylwester76
  Jeśli jeszcze nie było, to przekazuję że przez Goodie jest teraz 10,5% zwrotu na Banggood. Wczoraj zamówiłem koledze telefon za 1280zł i naliczyli mi ponad 130zł.
 6. Awatar użytkownika wadam
  Zgadzam się z przedmówcą. Korzystam głównie z goodie. Jedna uwaga minimalna kwota wypłaty to teraz 25pln. Jestem w trakcie reklamowania odrzuconego zwrotu za zakup telefonu w play (bez abonamentu). Wcześniej odrzucali mi z 6 transakcji, wszystkie za zakupy w obi. Po reklamacji uznano 4 z nich więc nie jest tak źle (choć powinni uznać wszystkie).
 7. Awatar użytkownika summer
  150010090030/06/2020 18:44

  Zgadzam się z przedmówcą. Korzystam głównie z goodie. Jedna uwaga mini …Zgadzam się z przedmówcą. Korzystam głównie z goodie. Jedna uwaga minimalna kwota wypłaty to teraz 25pln. Jestem w trakcie reklamowania odrzuconego zwrotu za zakup telefonu w play (bez abonamentu). Wcześniej odrzucali mi z 6 transakcji, wszystkie za zakupy w obi. Po reklamacji uznano 4 z nich więc nie jest tak źle (choć powinni uznać wszystkie).


  dziwne, na moim koncie jest napisane, że minimalna kwota to 20zł
  właśnie na to patrzę
 8. Awatar użytkownika azaber
  150010090030/06/2020 18:44

  Jedna uwaga minimalna kwota wypłaty to teraz 25pln


  Trzy dni temu wypłacałem 21zł z groszami, specjalnie też, spojrzałem teraz na stronę i w regulamin i wszędzie mowa o 20zł. Skąd więc takie info o 25zł?
 9. Awatar użytkownika wadam
  azaber30/06/2020 19:02

  Trzy dni temu wypłacałem 21zł z groszami, specjalnie też, spojrzałem teraz …Trzy dni temu wypłacałem 21zł z groszami, specjalnie też, spojrzałem teraz na stronę i w regulamin i wszędzie mowa o 20zł. Skąd więc takie info o 25zł?


  Tyle mi wisiało pod obecnie naliczonym zwrotem (miałem nabite 24 z groszami). Wczoraj mi wpadły kolejne i ten podpis już znikł.
 10. Awatar użytkownika elen
  W sumie to warto tutaj zamieszczać nowe strony, może takie będą dawały najlepsze zwroty, po czasie pewnie olewają naliczanie i ew. reklamacje.
 11. Awatar użytkownika KaruzeLek
  Sylwester7606/07/2020 18:09

  Jeśli jeszcze nie było, to przekazuję że przez Goodie jest teraz 10,5% zwr …Jeśli jeszcze nie było, to przekazuję że przez Goodie jest teraz 10,5% zwrotu na Banggood. Wczoraj zamówiłem koledze telefon za 1280zł i naliczyli mi ponad 130zł.


  Spoko takie kwoty odrzucają po 60 dniach wiszenia:p ja sie z nimi sprzeczam o lodowke z neo24 bo nagle niezgodne z regulaminem uznało goodie po dwoch miesiacach:)
 12. Awatar użytkownika Sylwester76
  KaruzeLek03/10/2020 14:12

  Spoko takie kwoty odrzucają po 60 dniach wiszenia:p ja sie z nimi … Spoko takie kwoty odrzucają po 60 dniach wiszenia:p ja sie z nimi sprzeczam o lodowke z neo24 bo nagle niezgodne z regulaminem uznało goodie po dwoch miesiacach:)


  Może masz pecha. Ja dostałem swój zwrot.
 13. Awatar użytkownika voodoo69
  Jaki cashback obecnie na Amazon.de jest najlepszy?
Awatar użytkownika