Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 31 marca 2023

Apka Biedronka Shakeomat - dzielenie się kuponami | Kwiecień 2023

Koniecznie wysyłajcie wiadomości prywatne zaraz po "wygraniu" oferty na pod postem! (trzeba odświeżyć stronę bo nie widać od razu).
Bez tego nikomu nie przyjdzie powiadomienie na telefon (migająca dioda), co może znacząco opóźnić dostarczenie kodu lub wogóle nie dotrze, bo ktoś nie zauważy prośby. Wtedy miejcie pretensje do siebie.
Instrukcja dla nowych gdzie wpisujemy kod karty jeśli takowy dostaliśmy - wprowadzamy go jak każdy inny produkt:
661763_1.jpgNiżej możecie przeczytać jak skorzystać z generatora kodów Romek.

Jest poniżej aktualizacja czarnej listy i także lista obserwowanych nominowanych. Zgłaszacie nowe podejrzane nicki @Blache - można teź na PW, choć lepiej oficjalną drogą by przyprzeć delikwentów oficjalnie do muru

Prośba, aby zachowywać w miarę możliwości taki sam stosunek kuponów oddanych do pobranych, lub z przewagą oddanych.

Proszę w pierwszej kolejności pisać pod danym postem z zapytaniem o kupon, a dopiero (chwilę) później na priv.

Przykładowy hosting zdjęć, aby wysłać zainteresowanemu linka do zescreenowanego kodu karty MB: imgbb.com

Code 128 na stronie Romka

Przykładowy generator kodu EAN-13 (gdy ktoś poda nam tylko numer MB, działa również w kasie samoobsługowej): romek.info/ut/…php

@Charon
Patrząc po komentarzach użytkowników z większą ilością kart MB, którzy oferują powielony ten sam artykuł nie z Shakeomatu (czyli, nie z nowo założonych kont, w których przez kilka dni kupony zawsze są takie same @Mang), a dodatkowych promocji ważnych dłużej niż 24h, polecam na każdym koncie ustawić inny preferowany market - najlepiej w zupełnie innej części Polski. Sam od dłuższego czasu gram pięcioma tak skonfigurowanymi kartami i jeszcze nie zdarzyło się, żebym miał duplikat w ofertach z tej kategorii.

Poradnik co należy zrobić jeśli nie pokazują się powiadomienia dot. dyskusji / okazji:

1. Upewniamy się, że w dolnej części panelu z opisem dyskusji / okazji, zaznaczona jest opcja "Subskrybujesz".
2. Jeżeli powiadomienia nadal nie są wyświetlane to należy przeanalizować ustawienia swojego konta na Pepperze pod względem tej kwestii, najlepiej zrobić to w wersji przeglądarkowej na komputerze.
3. Jeżeli powiadomienia nadal nie są wyświetlane to w systemie Android należy przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> klikamy "Wymuś zatrzymanie" -> Pamięć i pamięć podręczna -> czyścimy pamięć podręczną i pamięć, następnie należy ponownie przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> na samej górze oczywiście musi być zaznaczona opcja "Pokaż powiadomienia" i dalej wybieramy co konkretnie nas interesuje, osobiście mam zaznaczone wszystkie możliwości.
4. Jeżeli powiadomienia nadal nie są wyświetlane to w systemie Android należy przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> klikamy "Wymuś zatrzymanie" -> Pamięć i pamięć podręczna -> czyścimy pamięć podręczną i pamięć, następnie należy ponownie przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> Zaawansowane -> Bateria -> Ograniczenie działania w tle -> należy ustawić na opcję w stylu "Może zużywać energię w tle".

@Templar
W przypadku braku shakeomatu i kuponów tygodniowych, jeśli nie pomaga przelogowanie, reinstalacja, zmiana telefonu itp. można jeszcze spróbować całkowitego usunięcia konta (Więcej -> Profil -> Zarządzaj kontem -> Rezygnacja z udziału w programie Moja Biedronka), tracimy wtedy wszystkie dane - historia zakupów, fizyczne karty Biedronki przestają działać itd. Po ponownym założeniu konta wygenerowany zostanie nowy numer karty i u mnie ponownie pojawił się shakeomat i dodatkowy kupon tygodniowy.

-> Zarządzaj kontem -> Rezygnacja z udziału w programie Moja Biedronka), tracimy wtedy wszystkie dane - historia zakupów, fizyczne karty Biedronki przestają działać itd. Po ponownym założeniu konta wygenerowany zostanie nowy numer karty i u mnie ponownie pojawił się shakeomat i dodatkowy kupon tygodniowy.

Przy 1 koncie z takim problemem zrobiłem zgłoszenie do BOKu i nie ustalili póki co przyczyny, coś tam zrobili na początku, musiałem się przelogować, ponownie wyrazić zgody, ale to nie pomogło i teraz trwa dalsze sprawdzanie. Tak że usunięcie konta jest póki co szybszą opcją.

Offtopic: jak ktoś chce wygenerować kod karty MB w takich śmiesznych kwadracikach jak w apce, to ten kod nazywa się PDF417 i przed numerem karty należy dodać jedynkę i przecinek a po numerze sam przecinek np. 1,1234567890123,Zachęcam do dzielenia się kuponami wylosowanymi w aplikacji Biedronka (Shakeomat i Tylko Dla Ciebie). Wystarczy wkleić screen kuponu, a numer karty można wysłać priv (niestety wysyłanie zdjęć priv nie działa, ale można wrzucić na hosting zdjęć/plików i wysłać link lub podać po prostu numer karty MB).
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Zielonka
Oferty dla nowej karty:
30.04
Ser camembert delikate 120g, 3,19 zł/szt
Galaretki w czekoladzie opolanki, Limit 2 kg, 1,89 zł/100g

Oferta tygodniowa : Papier toaletowy trzywarstwowy komfort queen 10 rolek, Limit 2 szt, 14,99 zł
Awatar użytkownika wszystkomizajeli
Przykładowy generator kodu EAN-13 (gdy ktoś poda nam tylko numer MB, działa również w kasie samoobsługowej): romek.info/ut/…php

19026 Komentarzy

sortowanie:

Przepraszamy, komentowanie nie jest już dostępne w tej dyskusji.

 1. Awatar użytkownika tomuś1
  Wracając do kuponu na herbatę to na kasie samoobsługowej skanujemy kod:13494406-hCCdu.jpgOraz herbatę Remsey 75torebek( nie wiem czy wchodzą inne poza fioletowymi (producent Livee Polska) dzięki temu herbatę mamy gratis ...ps.kuponu nie potrzeba. (Edytowano)
  Awatar użytkownika DomiNika-
  Działa na te dwa rodzaje 13495383-D0yjK.jpg
 2. Awatar użytkownika Max5454
  Uważajcie na
  Niezły agent. Wczoraj wziął pringels, nie kupił. Dziś znów wziął, i też nie kupił.
  Awatar użytkownika Pashmina
  Trochę się tu takich nazbierało.
 3. Awatar użytkownika Ka_biś
  Hej Ludki, czy ktoś może uaktywnić link we wstępie generator kodu EAN-13 od Romka?
 4. Awatar użytkownika mrs.Hyde
  Proszę o poprawienie linka do generatora kodów
 5. Awatar użytkownika dobra.ciocia
  Uwaga! Kupon na Jeżyki (sprawdzone) I na Milka (niesparwdzone) są bez limitu...
  Używamy do bólu
  13403651-bFAqP.jpg13403651-aoZNV.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika nick_do_zmiany_18
  Jaka Milka jakie jeżyki?
 6. Awatar użytkownika Enkidu0
  Witajcie, dziś ponownie zostałem zatrzymany w biedronce za robienie zakupów na kasie samoobsługowaj przez shekoma. Tym razem została wezwana policja, oczywiście nie zostałem "zatrzymany" czy aresztowany. Trzymali mnie ponad godzinę wertowali paragony przetrzypywali telefon.
  Najpierw zostałem oskarżony o oszustwo później o kradzież. Na szybko zaproponowano mi ponowną zapłatę za zakupy i mandat 100 zł. Kiedy oczywiście odmówiłem najpierw mandat skoczył do 500 zł drugi mandat 100zł na brata z którym byłem i "sprawa do sądu?", tak to mówili jakoby jedno i drugie.
  Oczywiscie na nic się nie zgodziłem po czym właśnie zabrali mi telefon "zagrozili" aresztowaniem za nie odblokowanie i zaczęli swoje "dochodzenie" jak doszło do kradzierzy.
  Wertowali telefon gadali z ochroniarzem (co nic nie ogarniał i kierowniczka kazała mu mnie zatrzymać za zakupu i wezwać policję). W koncu ustalili że jestem winy kradzierzy poprzez zrobienie zakupów bez fizycznego (telefon) posiadania aplikacji. Po następnych 40 minutach trzymania na celi (toaleta) najpierw miałem zapłacić za "wszystkie" promocyjne zakupy, po wyjaśnieniu że tylko 4 są z shekomatu (i to 1 mam fizycznie na telefonie) zaczęłą się następną dyskusja ( jeden z policjantów zadzwonił do żony żeby mu wyjaśniała jak shekomat działa).
  Po dalszej dyskusji (prawnie sprawa miała iść do sądu nie zgodziłem się na żadne mandaty) co zrobić z zakupami promacyjnymi ( i 10 minutowej dyskusji jak ustalić które są z shekomatu a które ogólne promocje). I w koncu wyjaśnieniu przez policję ochroniażowi żądania abym płacił 2 razy za zakupy jest nielegalne.
  Wyszło że mam zapłacić tylko różnice między cenną promocyjną a normalną, tylko za szekomaty których aplikacji fizycznie nie posiadam przy sobie (telefon) i tej chwili wkońcu się ogarnełem (czytanie swoich praw to jedno ale na żywo emocje robią swoje) się że sam zastanawiam się jak ukarać sam siebie.
  Wtedy zamknęłem się i wiem jak to brzmi: wziełem głęboki oddech, i wszystko przemyślałem: kazałem oddać telefon( nie oddali) przestałem odpowiadać na pytania i robią coś czy sprawa do sądu.
  Chyba zauważyli że zaczynam ogarniać wyszli szybko na stronę z ochroniarzem po czym ostatecznie tylko 100 zł mandatu i zapłacić różnice za 3 rzeczy z shekomatu (które, uwierzyli mi wkońcu na słowo).
  Kiedy się nie zgodziłem i z uśmiechem powiedziałem że wolę sprawę do sądu, zmieszali się zabrali ponownie mój telefon i brata(głupi że im dał).
  Kiedy powiedziałem że chce zobaczyć co robi "powiedział że mam na to prawo i na moich oczach usunął filmiki jakie nagrywałem ja i brat całego tego zamieszania. Po czy bez przepraszam czy coś zostałem wypuszczony jak gdyby nigdy nic i z jakimś pouczeniem by nie robić zakupów w taki sposób (takiego wała gdzieś znajdę stare telefony zwołam rodzinę i godzine będę na normalnej kasie po 1 produkcie z shekomata zakupy robił). Po wszystkim ogarnełem że policja nawet się nie przestawiła, pytałem się o protokół zatrzymania i te sprawy ale na początku, na o końcu taką ulga że cię wkońcu wypuszczają że wszystkie te sprawy wypadły mi z głowy. I jeszcze ochroniarz kazał mi jutro przyjść i spowiadac się kierowniczce.
  Edit: sorry za ortgrafie piszę na bieżąco i roztrzęsiony byciem oskarżanym o kradzież

  Edit: o kuwr@a brata telefon daje do kosza usunięte filmiki z mojego niestety wszystkie filmy na których były najlepsze fragmenty usuneli(stary android).
  EDIT 2: Zna ktoś jakiś sposób aby zamazać twarz i zmodulować głos policjantów (ochroniarzowi też trzeba?) na androidzie bo strasznie tym straszyli kiedy nagrywałem.
  Utworzyłem wątek na ten temat Zatrzymanie za zakupy w biedronce.
  Edit 3: Został usunięty za obraźliwe treści (biedronka czuwa) adres to:
  Sochaczew 600-lecia 40

  Edit4: Pierwszy fragment który losowo przekonwertowałem
  streamable.com/37v25w

  Edit 5: Byłbym wdzięczny za wskazanie czy powyższe temat łamie w jakiś sposób regulamin peppera i w którym miejscu najlepiej utworzyć wątek.
  Edit 6: drugi fragment streamable.com/z8nmsq (Edytowano)
  Awatar użytkownika Enkidu0
  Pierwszy fragment który losowo przekonwertowałem:
  streamable.com/37v25w
 7. Awatar użytkownika weronika.babicz
  13579003-q2ODa.jpg13579003-jUCVI.jpg13579003-plqj0.jpg13579003-NUGzm.jpg13579003-9dTy5.jpg13579003-PLSNh.jpgDziękuje za kupon na zupy wybrałam śie do biedronki która jest czynna tylko do 22 ale ma za to sporo zup Były jarzynowa,indyjska oraz grochowa i w stylu marokańskim Chciałam marokańską ale jest po 6,48 więc raczej nie wejdzie Akurat dziś trafiłam 2 kupony be power a w tej biedronce takie pustki W swoim imieniu oraz tej uroczej wiewiórki wczoraj spotkanej w parku Cytadela jeszcze raz dziękuje i mam do oddania 2 kupony na be power czarny i ten drugi mojito/bez cukru
  Awatar użytkownika Mar__Cin
  Marokańska wchodzi na 1+1, nawet po nowej cenie 🙃
 8. Awatar użytkownika Unia
  13589301-I5VwN.jpg13589301-KutPO.jpg13589301-7l2JE.jpg13589301-Nq8bL.jpg
  Awatar użytkownika nazgul75
  Wino, 2 butelki - dla
 9. Awatar użytkownika notorický_blb
  13675501-Fo0VE.jpgWidzieliście to -> idziesz na zakupy w niedziele, skanujesz kod, dzieki temu od wtorku do soboty masz -10zl za zakupy za minimum 99zl, czekamy na odpowiedz Lidla (Edytowano)
  Awatar użytkownika Młody_Junak
  Ktoś coś takiego wrzucał tu, ale jako informacje od kasjerki i bez konkretów. Moderacja to uwaliła.
 10. Awatar użytkownika grabo96
  Jest na tą chwilę jakaś możliwość sklonowania apki biedronki?
  Najlepiej coś zaufanego, co podziała więcej niż 2 dni (Edytowano)
  Awatar użytkownika Pyotrek
  Ja używam multipleaccounts od 3 miesięcy, działa bardzo dobrze i w miarę szybko, jedyny mankament to co 3 dni aby mieć konto premium trzeba obejrzeć 6 reklam.
 11. Awatar użytkownika Agusia1996
  Komentarz + priv ‼️

  Szukam lunchbox, jogurty pitne zbożowe, płyn eden (Edytowano)
  Awatar użytkownika madllen
  Eden masz kilka komentarzy wcześniej
 12. Awatar użytkownika Maverick1988
  Mozzarella mini jest w tym tygodniu?
  Awatar użytkownika polik
  Ja nie widziałam
 13. Awatar użytkownika Zzz1
  wczoraj ktoś oferował tutaj, a dziś potrzebuje(cheeky)

  potrzebuje 2x kodu na hot doga do Żabki - podeśle ktoś ?
  Awatar użytkownika nazgul75
  napisz do ma sporą ilość
 14. Awatar użytkownika latka77
  13575412-lwwST.jpg13575412-PT8yI.jpg13575412-mT8ok.jpg13575412-W1d1Y.jpg
  Awatar użytkownika Randgrid
  Poproszę Skyr pitny
 15. Awatar użytkownika Angely
  13669446-YBUnq.jpg
  Awatar użytkownika Aleksandra_KowalskaK95
  Pure prosze dla (Edytowano)
 16. Awatar użytkownika mnk
  13676908-itZgG.jpg
  Awatar użytkownika Aleksandra_KowalskaK95
 17. Awatar użytkownika TwentyNine
  witamy w kwietniu
 18. Awatar użytkownika Przeceniony
  13532768-E7mDV.jpg13532768-qBJVb.jpg13532768-vvj6q.jpg13532768-H49yx.jpg
  Awatar użytkownika CzarnaJ
  Miłego dnia