Opublikowano 22 sierpnia 2023

Amazon UK jakie druki do zwrotu

Amazon wygenerował mi kilka etykiet, które miałem nakleić na paczkę (jedna miała być wręczona nie przyklejona) i zanieść na pocztę. Pani z okienka twierdzi, że musi nakleić swoją etykietę z numerem przesyłki do wysyłki ekonomicznej rejestrowanej, a na etykietach od Amazona mam takie coś:
Czyli tych etykiet od amazona poczta w ogóle nie rusza? Jaki dokument potrzebuje żeby Amazon zwrócił koszt wysyłki, fakturę imienną z poczty? Może być po polsku?
712003_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Sqrviel
  Ja naklejałem tą pierwszą etykietę na paczkę, a tą drugą do środka. Na poczcie dali mi druk do wypełnienia, który poczta nakleja na paczkę. 60 zł około kosztowało i przesyłka miała naklejone 2 etykiety. Sama przesyłka chyba 3 tygodnie szła do UK.
  P.S. Odsyłałem im uszkodzony przedmiot i nie przedstawiałem kosztów przesyłki. Zwrócili chyba około 10 funtów (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika djluke
  Oni i tak zwracają chyba do jakiejś wartości, właśnie coś około 10£/12€ czy jakoś tak.
 3. Awatar użytkownika Leniwyykot
  Robiłem zwrot w tym roku do Amazona UK i etykietę tą pierwsza z adresem przykleiłem z boku na paczce. Poczta nie robi z tym problemu, byle mieli gdzie nakleić swoją duża etykietę. Faktury z tego co pamiętam były 2, obie takie same. Jedna dla przewoźnika- poczty polskiej i druga na paczkę. Ale pani z poczty twierdziła, że jej nie potrzeba i nie szło się z nią dogadać. To obie faktury włożyłem w przezroczystą kopertę kurierska i przykleiłem na boku paczki. Zapłaciłem 70zł i paczka dotarła po 13 dniach. Amazon zwrócił mi za wysyłkę z automatu 13funtów, bo przy zwrocie zaznaczyłem że oddaje wadliwy produkt.
  Awatar użytkownika Ptrg
  Autor
  Ja z kolei zwracam bo mi nie odpowiada, ale produkt jest nowy i sprawny. Ciekawe czy też zwrócą koszta wysyłki. Czyli na drukach Amazonu nic poczta polska nie pisała?
 4. Awatar użytkownika KarmelowyPieprz
  Wszystko się udało? Też muszę odesłać właśnie zwrot do Amazon UK.
  Awatar użytkownika KarmelowyPieprz
  Ciekawi mnie czy na fakturze ktoś ma się podpisać, bo jest miejsce na shipper signature. 
Awatar użytkownika