Opublikowano 12 godzin temu

Amazfit GTS 3 szybko się rozładowuje

Witam. Kupiłem narzeczonej amazfit gts 3
Przyszedł całkowicie rozładowany.naładowaliśmy go w południe,na zajutrz wieczorem zostało mu już tylko 28 procent baterii,a rano miał już 12. Deklarują 12 dni przy standardowym użytkowaniu a 6 przy intensywnym. Narzeczona była w pracy na 12 godzin i w sumie odbierała powiadomienia,ma ustawiony krokomierz no i monitor snu. Jasność ekranu na średnią, a czas podświetlenia przy sprawdzaniu czasu jest krótki i chyba nawet włączyła sobie odblokowanie po przytrzymaniu guzika. Jak to wygląda u was, posiadaczy tego smartwatcha? Mam go zwracać czy to normalne?
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Te 6 dni "intensywnego" użytkowania to też bajki, bo jak się wszystko włączy w tym Always On Display i zwłaszcza GPS, to takie 72 godziny gdzieś zrobi.
  No ale 72 godziny ze wszystkim to nadal O WIELE więcej niż 12 godzin. A już zwłaszcza tak jak mówisz nawet bez Always On Display. Koniecznie zwracać.

  gadgets360.com/wea…323
  Awatar użytkownika cebulowe_serduszko
  Autor
  Wczoraj naładowany z rana o 8, o 21 miał 78% ale narzeczona mało co korzystała z niego wyłaczylismy parę pierdół jeszcze. Odblokowanie zegarka przyciskiem jest w pełni napewno ,ekran na automatyczne Podświetlenie, i podświetlenie ekranu na 5 sekund. No i kurde teraz jak włącza przycisk żeby zobaczyć godzinę to wyskakuje ekran z ustawieniami i musi to cofać że y pokazała się godzina 🙈.
 2. Awatar użytkownika eter
  Problem w tym że producent podaje dane "w środowisku testowym" a nie w rzeczywistym użytkowaniu (jak na razie) Nie dostałeś/kupiłeś jakiegoś refurba/z warehouse?