Opublikowano 5 godzin temu

Allegro sprawdzenie starej ceny

Witam czy jest aktualnie jakiś sposób aby sprawdzić po linku do oferty, lub jej numerze - cenę do tygodnia wstecz? Bo miałem pewien produkt w koszyku jeszcze 3 dni temu i wydaje mi się że cena była 50 zł niższa niż teraz, ale nie jestem pewien, i chciałbym jakoś sprawdzić czy to była promocja która sie już skończyła czy to ja coś pomyliłem.
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika user1310
    Allegro wylaczylo historie cen, zeby maksymalizowac zyski. Obecnie chyba jedyna opcja to uzywanie platnych narzedzi dla sprzedawcow, ktore po prostu stale monitoruja ceny wybranych produktow, zebysmy mogli dostosowac je u siebie w sklepie. Allegro od dawna ma bardzo antykonsumencka postawe, a ludzie i tak do niego lgna. Te ich maile ze zmiana ceny tez sa bezwartosciowe, bo nie wiadomo nawet czy cena wzrosla czy zmalala. Ja zauwazylem tylko jedna metode na sprawdzenie starej ceny - jesli masz zakonczona aukcje w ulubionych, to pojawiac ci sie tam bedzie ta stara cena. Jesli jednak sprzedawca to wznowi, to ci sie zmieni.
    Awatar użytkownika Damian_4FT
    Autor
    Dziękuję. Bardzo pomocna odpowiedź. Może powstanie kiedys jakieś darmowe open-source lokalne narzędzie na github skanujące ceny produktów, bo ani to dobre dla zwykłego sprzedawcy ani konsumenta, a jedynie dla "silnych" sprzedawców, i samego allegro. Póki co alledrogo 1:0