Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

ALLEGRO SMART WEEK 2022

paź 2. 2022
Promocje Smart week będą trwać od 10 października do 16 października. W zeszłych latach można było dorwać np. laptopy, telewizory, telefony, skrzynki z kluczami, roboty sprzątające, perfumy, tabletki do zmywarek i wiele innych.
Oferta zbiorcza z zeszłego roku


Co to jest Smart! Week?
Smart! Week już na dobre wpisał się w kalendarz wydarzeń na Allegro. To coroczne, trwające przez cały tydzień święto zakupów na Allegro, które jest skierowane nie tylko do abonentów programu Allegro Smart!, ale wszystkich. W ten sposób pragniemy docenić naszych zaufanych Klientów. Już niedługo dzięki Smart! Week 2022 będą oni mogli skorzystać z wyjątkowych promocji, tysięcy przecenionych produktów i innych ofert specjalnych. A to wszystko bez dodatkowych kosztów czy zobowiązań.

Allegro Smart! Week – co czeka na Klientów
Cała masa ofert, jaka czeka na Klientów podczas Allegro Smart! Week, została podzielona na kategorie produktowe. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz w doskonałych cenach. Szukaj Smart! okazji w działach: Elektronika, Supermarket, Moda, Dom i ogród, Dziecko, Uroda, Zdrowie, Sport i turystyka, Motoryzacja, Kultura i rozrywka.

Allego Smart! Week to niepowtarzalna okazja, aby wyposażyć dom w nowoczesne sprzęty AGD/RTV czy uzupełnić garderobę w modowe trendy. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Z Allegro Smart! Week znajdziesz najlepsze produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na ten czas przygotowaliśmy też specjalne zestawy.

Allegro Smart! Week 2022
Zastanawiasz się, dlaczego warto wziąć udział w Smart! Week? Podczas święta zakupów na Allegro przygotowaliśmy wyselekcjonowany wybór produktów w formie ofert nieograniczonych, dostępnych przez cały tydzień w dużych ilościach, oraz ofert ograniczonych, pojawiających się o konkretnym czasie – każdego dnia nasi Klienci otrzymają porcję nowych superpromocji. Nie przegap ich i śledź naszą specjalną strefę okazji, ponieważ codziennie zapewnimy świeżutką porcję produktów w niesamowitych cenach.

Poza tym na Kupujących czekają nieograniczone darmowe dostawy do punktów odbioru na terenie całego kraju, znaczne zniżki przy innych formach dostawy czy sprzedaż biletów na najpopularniejsze wydarzenia kulturowe w nadchodzącym czasie. To i wiele więcej podczas Allegro Smart! Week 2022. Weź udział w największym święcie zakupów i zostań abonentem programu Allegro Smart!


Z momentem pojawiających się ofert, będę aktualizować wątek.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Superhot
    coś chyba nie tak z kategoriami na portalu:

    11043289-Ylzsb.jpg