Opublikowano 3 dni temu

Allegro lokalnie - opłaty

Witam
mam pytanie jak wygląda sprawa opłat za sprzedane przedmioty na allegro lokalnie? Chodzi mi dokładnie o sprzedaż ze smartem i ewentualnie przedmiotu wyróżnionego.
Wiem, że na "zwykłym" allegro po sprzedaży płacimy prowizję od sprzedaży, prowizję za sprzedaż wyróżnionego przedmiotu, oraz opłatę za sprzedaż przedmiotu ze smartem, a jak to jest w przypadku allegro lokalnie?
Na podsumowaniu przedmiotu wyróżnionego i ze smartem mamy opłaty jak poniżej, aż się wierzyć nie chce, że nic więcej nie dochodzi... Serio na lokalnie po sprzedaży jest tylko 7,9% prowizji i nic więcej?

781684-bgrcs.jpg
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asimply
  A co ma wiara wspólnego z tym co widzisz? Przecież masz napisane. Zrób screenshota jak nie masz zaufania i wystaw.
  Awatar użytkownika Duriel
  Autor
  Skoro nie znasz odpowiedzi na pytanie to po co komentujesz? Aż tak Ci się w życiu nudzi? To może idź pobiegać albo poczytaj jakąś książkę.
 2. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Wystaw sobie sprzęt wart kilka tys., a nie używane skarpetki to te 7.9% nagle Ci się zamieni w konkretną sume i już nie palniesz tekstu "co tak tanio", a po drugie te 7,9% x mase takich osób jak Ty i allegro taczkami wywozi kase, a Ty nadal będziesz się cieszył, że tak tanio

  Tak lokalnie jest to tylko i aż 7.9%
  Awatar użytkownika Duriel
  Autor
  Kolejny, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem...
  Wystaw sobie ten swój "sprzęt wart kilka tys." na normalnym allegro, dodaj do tego smarta i promowanie i będziesz allegro całował po rączkach za te 7,9% na lokalnie.
  Poza tym nigdzie nie "palnąłem tekstu: co tak tanio", a to moje "tylko" to było w sensie, że nic więcej nie dojdzie do tego (jest tylko ta jedna opłata), a nie, że tak mało