Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 20 października 2023

Aliexpress jakie firmy kurierskie dostarczają przesyłki?

Jakie firmy kurierskie dostarczają przesyłki? Produkt posiada możliwość dostarczenia tylko na prywatny adres, bez punktów odbioru.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika K_Klis
  Poczta polska
 2. Awatar użytkownika azaber
  Zależy jaka forma wysyłki, najczęściej jest to Poczta Polska, ale zdarzają się też inne firmy.
 3. Awatar użytkownika yenfnbqee
  Po rozwiązaniu umowy z tymi złodziejskimi pośrednikami Ali podpisało umowę o ile mi wiadomo z DHLem. Wczoraj przekierowywałem sobie paczkę do ich automatu pocztowego.
  Awatar użytkownika hiviro
  Ale to tylko w przypadku magazynów na terenie EOG? Ostatnio zamawiałem z polskiego magazynu i rzeczywiście DHL z możliwością zarządzania przesyłką.
 4. Awatar użytkownika wadam
  Pocztex czyli poczta polska niestety bardzo czesto
 5. Awatar użytkownika Wolic704
  Możliwość dostarczenia przesyłki do punktu odbioru, zależy przede wszystkim od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy, nie od samego produktu. Standardowo, jedynie opcja: AliExpress Standard Shipping pozwala na wybranie Automatu. Wcześniej przesyłki Automatowe Aliexpress w Polsce były obsługiwane przez InPost i dostarczane do Paczkomatów InPost. Do Automatów Cainano prawdopodobnie również, ale tych jest na tyle mało, że trudno jest mi to napisać z całą pewnością. Obecnie AliExpress podpisał umowę z DHL dhl.com/glo…tml, a przesyłki Automatowe dostarczane są do Punktów Obsługi Paczek DHL POP (przede wszystkim są to sklepy spożywcze Żabka) i Automatów Paczkowych POP BOX. Zwróć uwagę, że dla produktów dostępnuch w ofercie AliExpress Choice nie mam możliwości wyboru sposobu dostawy: AliExpress Standard Shipping, dlatego nie masz możliwości w sposobie wysyłki, wybrać opcji: Odbiór w Automacie. Teoretycznie, krótki czas dostawy ofert AliExpress Choice sugeruje, że są one realizowane przez kuriera DHL, dlatego teoretycznie istnieje możliwość przekierowania przesyłki z adresu domowego do DHL POP, lub POP BOX, choćby na stronie internetowej DHL, ale nie napiszę Ci z całą pewnością, czy tak faktycznie jest. (Edytowano)
Awatar użytkownika