Opublikowano dzień temu

Aliexpress. Dostawa

Zamówiłem kilka paczek i szczerze nie wiem jakim kurierem to przyjdzie. Mam 3
aplikacje na tele inpost, dpd i dhl. 5 pozycji jest w inpost, a dwie kolejne nie mam pojęcia. Jedna pozycja w aplikacji ali ma już komunikat, że niby próba dostarczenia nie udana a na e-mail nic nie dostałem.

P.S. Pierwszy raz zamawiam na ali. Na temu wiele razy i moim zdaniem jest to bardziej przejrzyste.

817331_1.jpg817331_1.jpgJeszcze jest taka sprawa, że właśnie jedna paczka jest do doręczenia przez inpost którą przekierowałem do paczkomatu. Może to właśnie być ta paczka co na zajęciach? Tylko jakieś sprzeczne informacje ali podaję.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika LucaS_82
  Alieexpress chyba miała podpisaną umowę z Poczta Polska. Jak małe przesyłki to obierałem na poczcie.
 2. Awatar użytkownika krzysio321
  Tak, jak przekierujesz do paczkomatu to na śledzeniu aliexpres taki śmieszny status się pojawia jak u Ciebie. Ostatnio sporo mi paczek właśnie inpostem idzie od nich i sobie przekierowuje ma paczkomat.
 3. Awatar użytkownika adam45648
  Większość przyszła mi ostatnio pocztexem, kilka inpostem. Nie wiem od czego to zależy.
 4. Awatar użytkownika azaber
  Po to przy każdej przesyłce jest podany jej numer trackingowy, żeby można było sobie precyzyjnie określić jaki przewoźnik ją obsługuje. Śledzenie, czyli sprawdzanie statusów przesyłki bezpośrednio w apce Aliexpress, to -delikatnie mówiąc - średni pomysł.
  Jak podasz numery trackongowe tych przesyłek, to Ci powiem kto będzie je doręczał.
 5. Awatar użytkownika grzesiek666
  Ja też dostałem ostatnio InPostem. Mnie w sumie obojętne. Nawet jak mnie w domu nie ma to z listonoszem jestem dogadamy i doręcza
 6. Awatar użytkownika Przemo12
  Do śledzenia paczek to polecam aplikacje: Parcels, AliPaczka lub 17track. Później program pocztowy z e-mailem podanym w Ali i aplikacje InPost (do przekierowania paczek) i DHL z numerem telefonu podanym w Ali.
Awatar użytkownika