AliExpress - Brak paczkomatów/punktów odbioru

paź 9. 2023
Witam, czy tylko mi kompletnie zniknęły punkty odbioru i paczkomaty poprzez dostawę AliExpress Standard Shipping z AliExpress? Jeszcze jakoś na początku/w połowie września były (aczkolwiek nie wszystkie), a teraz nie ma nawet możliwości wyboru innej opcji dostawy niż pod adres. Kontaktowałem się z obsługą i dział techniczny niby otrzymał informacje o problemie ale wątpie, że to rozwiążą.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika erutere
  Skośni teraz mają umowe z dhl
  dhl.com/glo…tml

  automaty cainiao obsługuje dhl - pewnie jak zapowiadają merge to będą pod brandem dhl włączone do wspólnej sieci.
 2. Awatar użytkownika T4deusz
  Na przełomie lutego i marca tego roku paczka zamówiona do Paczkomat Inpost została dostarczona mi przez Kuriera Inpost na adres domowy, który również figuruje w ustawieniach konta Aliexpress. Później, na przełomie wiosny i lata, sprawdzając możliwość zamówienia kilku produktów okazało się, że wszystkie Paczkomat Inpost wyparowały, pojawiły się za to Punkty Nadania i Odbioru DHL POP.
 3. Awatar użytkownika ar60
  Ja mam dokładnie tak samo. Kompletnie zniknęła opcja odbiór w automacie. Więc nie mogę nawet wybrać przykładowo punktu DHL czy nawet paczkomatu Aliexpress (Cainiao).
 4. Awatar użytkownika Szponador
  u mnie to samo tylko poczta polska/dhl/ups nic więcej.
  kicha trochę było to wygodne i szybciej niż leśne dziadki z PP.
 5. Awatar użytkownika Witek.Witek
  Próbował już ktoś opcji z odbiorem z punktu DHL ?. Czy nie niesie to ryzyka naliczenia opłat przez DHL jak to czasem zdaża się poczcie polskiej ?
  Awatar użytkownika Woo-Cash1900
  Odbierałem raz czy dwa z DHL niedawno, nie dopłacałem nic.
Awatar użytkownika