Opublikowano 41 minut temu

~600zł Słuchawki do PC Gry/Muzyka (najlepiej bezprzewodowe)

Witam!
Szukam słuchawek nausznych do komputera z przeznaczeniem wyżej, czyli gry ale również słuchanie muzyki. Fajnie jakby były lekkie i nie ściskały głowy (nie zależy mi na wyciszeniu).
Aktualnie mam SPC Viro+ ale swoje przeszły. Na początku bardzo ciężko było mi się do nich przyzwyczaić przez to, że bardzo ściskały mi głowę (przed SPC miałem hyperX Stinger więc może dlatego był taki przeskok). Teraz poszukuję czegoś lżejszego i lepiej wykonanego. Fajnie również jakby słuchawki posiadały w miarę dobry mikrofon. Z jednej strony zależy mi na tym by były bezprzewodowe ale z drugiej jeżeli znajdą się super jakościowo słuchawki na kablu będę w stanie to wytrzymać.
Kwota jaką chcę przeznaczyć to około +/- 600zł.
Z góry dziękuję za pomoc!
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika -WilQ-
  Za 650 zł są steelseries arctis Nova 7. Mam je od pół roku, wcześniej przesiadka z logitech G Pro X. W porównaniu z Logitechami dużo wygodniejsze (kompletnie nie mam uczucia ucisku głowy), lepsze brzmienie, jeśli grasz w fpsy z multi naprawdę świetnie oddają dźwięk w przestrzeni wokół gracza, dodatkowo działają z ps5. Na minus przeciętny mikrofon w porównaniu z logitechami.
  Awatar użytkownika Fifi
  Autor
  Właśnie nad nimi myślę. Chcę teraz wydać większą kwotę na słuchawki by posłużyły trochę dłużej a przy okazji zyskał na wygodzie. Mikro służy mi tylko do komunikacji na dc więc myślę, że moi znajomi to zdzierżą xD
  Dzięki za propozycję!