Apart - Kupony

Apart Wyprzedaż

3 gorące okazje
-30%
215°
Zakończono
Pozostałe oferty
Promocja na ślubne obrączki -30% @ Apart
Pobierz kupon
W internetowym sklepie Apart obrączki ślubne zostały objęte 30% rabatem. Ceny zaczynają się od 950zł za parę (próba 333). Do tego, w cenie grawer i dostawa.
Ostatnie komentarzeSkomentuj

sawbur9 godz., 5 min

​Idąc twoim tokiem rozumowania powinienem brać próbę 750. Wiem co oznacza p …​Idąc twoim tokiem rozumowania powinienem brać próbę 750. Wiem co oznacza próba. Chodzi mi bardziej o zachowanie się różnych prób złota w czasie, różnice w utrzymaniu i trwałość. Dzięki ktosieksamosiek. Wezmę to pod uwagę.galeriachaber.blog.pl/201…ty/

Dario2 godz., 23 min

Zapytaj się np. babci, czy kupiła by złoto próby 333. Możesz zapytać się te …Zapytaj się np. babci, czy kupiła by złoto próby 333. Możesz zapytać się też prawdziwego jubilera, co on mysli o takim złocie.Próba 333 znaczy, że tam jest 67% złomu. Czy to jeszcze jest tak naprawdę złoto? Szkoda, że nie robią próby 166 Przecież koszt obrączek to nie tylko złoto, ale i robocizna, której koszt sie nie zmienia bez względu na to czy to złotojest obrabiane, czy np. aluminium.

​Idąc twoim tokiem rozumowania powinienem brać próbę 750. Wiem co oznacza próba. Chodzi mi bardziej o zachowanie się różnych prób złota w czasie, różnice w utrzymaniu i trwałość.

Dzięki ktosieksamosiek. Wezmę to pod uwagę.

sawbur22 godz., 8 min

​Jestem w trakcie szukania obrączek i zastanawiałem się nad próbą 333. Może …​Jestem w trakcie szukania obrączek i zastanawiałem się nad próbą 333. Możesz napisać czemu ta próba jest daremna? Słyszałem, że ze względu na większą domieszkę innych metali, a mniejszą zawartość złota jest przez to trwalsza niż wyższe próby, Niemcy mają tylko taką próbę praktycznie, kolorem się prawie nie różni, a jest dużo tańsza. Pytanie jak najbardziej poważneZapytaj się np. babci, czy kupiła by złoto próby 333. Możesz zapytać się też prawdziwego jubilera, co on mysli o takim złocie.
Próba 333 znaczy, że tam jest 67% złomu. Czy to jeszcze jest tak naprawdę złoto? Szkoda, że nie robią próby 166
Przecież koszt obrączek to nie tylko złoto, ale i robocizna, której koszt sie nie zmienia bez względu na to czy to złotojest obrabiane, czy np. aluminium.

sawbur10 godz., 44 min

​Jestem w trakcie szukania obrączek i zastanawiałem się nad próbą 333. Może …​Jestem w trakcie szukania obrączek i zastanawiałem się nad próbą 333. Możesz napisać czemu ta próba jest daremna? Słyszałem, że ze względu na większą domieszkę innych metali, a mniejszą zawartość złota jest przez to trwalsza niż wyższe próby, Niemcy mają tylko taką próbę praktycznie, kolorem się prawie nie różni, a jest dużo tańsza. Pytanie jak najbardziej poważne


Podobno czernieje, kup 585

Dario12 godz., 54 min

Apart to firma, która tylko sprzedaje to co inni wykonają i ma takie n …Apart to firma, która tylko sprzedaje to co inni wykonają i ma takie narzuty, że nawet H&M by się po powstydził. Dlatego wszystko jest tam cholernie drogie, ale żeby jeszcze było ładne, to nie można już na to liczyć.Zauważyłem, że wiele osób chełpi się, że kupiło obrączki w Aparcie, i że były drogie jak diabli. A ich obrączki są daremne - cienkie, bez wyrazu, próby zaledwie 333, która jest dziadowska. Znam jednych co musieli je reklamować, bo po kilku miesiącach od ślubu zeszła zewnętrzna powłoka i wyglądały jak z odpustu.Oczywiście mają porządne produkty, ale są one 2 razy droższe niż u prawdziwych jubilerów.

​Jestem w trakcie szukania obrączek i zastanawiałem się nad próbą 333. Możesz napisać czemu ta próba jest daremna? Słyszałem, że ze względu na większą domieszkę innych metali, a mniejszą zawartość złota jest przez to trwalsza niż wyższe próby, Niemcy mają tylko taką próbę praktycznie, kolorem się prawie nie różni, a jest dużo tańsza. Pytanie jak najbardziej poważne

Chcesz otrzymywać najgorętsze okazje wprost na swoją skrzynkę?

Subskrybuj przegląd najlepszych okazji z każdego dnia.

-15%
102°
Zakończono
Moda
[Black Friday] Do 15% zniżki na całą ofertę @ Apart
Pobierz kodPobierz kod i przejdź do strony016
Black Friday w Apart (dotyczy całej oferty, łącznie z zegarkami - tylko produkty nieprzecenione): 10% zniżki dla wszystkich 15% zniżki z kartą Platinum Pr… Zobacz więcej
Ostatnie komentarzeSkomentuj

ŻENADA!!! Kupują produkty za pół ceny i nie stać ich na porządny rabat.

Ale sponsorować anoreksję Anyi to mają kasę.
Edytowane przez: "Dario666" lis 24. 2016

Cała oferta to nie jest cała oferta minus artykuły nieprzecenione, tylko wszystko co w danym sklepie sprzedają.