Outdoorzy - Kupony

Outdoorzy kod rabatowy

5 gorących okazji

Kupony i kod rabatowy od Outdoorzy w wrzesień 2020

20zł
20zł
Składana lekka silikonowa turystyczna miska Summit
15/09/2019
Miska: 20 zł + Koszt wysyłki: od 9,95 zł Wpadła mi w oko przy szukaniu kompaktowego plecaka. Może komuś się przyda na trekking itp. Z doświadczenia, to mam 5 silikonowych kubków (… Czytaj dalej
Globoks

Dokładnie z tych samych powodów, dla której używałbym jej na wypadzie w góry jest lekka i po złożeniu zajmuje mało miejsca w plecaku po opróżnieniu. Do transportu posiłku do pracy - jak znalazł :)

Sebastian_Wach

Że tak się zapytam - po co używać składanej, outdoorowej miski codziennie? Nie łapię...

Sebastian_Wach

W biedrze były miski i wiadra 10 litrów po 19 zł, tak że w sumie to 20 zł za taki średni deal... Straszne narzuty są na te produkty "outdoorowe", biorąc po uwagę, że pewnie powstają w tej samej fabryce... Żeby nie było - biedrowe kupiłem i fajnie na kampie działa, a teraz wiaderko w aucie wożę - zawsze można paliwa ze stacji przynieść ;P

Zschroekhrr

Polecam naczynia Elbrus do kupienia w Martes Sport. sklepmartes.pl/akcesoria-i-sprzet/21610-miska-skladana-foldbowl-1000ml-5901979130338-green-grey-elbrus.html?gclid=EAIaIQobChMIjIGFjNnS5AIVTdiyCh1pSgvLEAQYASABEgLifPD_BwE Są trochę grubsze przez co cięższe. Zaletą jest to że można pomacać przed zakupem :)

skromnajolka

:) Pewnie ;) Tyle, że 1/5 plastiku powstaje w... Europie xd Co ciekawe, kto jest producentem bardzo dobrego plastiku? I to nie w Chinach? Teraz chyba może nawet na 4 miejscu na pewnym kontynencie. Wiedza naprawdę nie boli, szczególnie, gdy chce się komuś wydać opinię w stylu" serio", to warto ją uzupełnić? Miłego :)

Najnowsze Kupony Outdoorzy:

ZniżkaOutdoorzy Szczegóły ZniżkiWygasa
20złSkładana lekka silikonowa turystyczna miska Summit14/11/2019