Niestety, ta okazja już wygasła
Żywiec APA wrocław Longinus
378° Zakończono

Żywiec APA wrocław Longinus

1,59zł
11
maj 23.Lokalnie
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Data ??
Jak do jutra pijusy nie wykupią to sprawie sobie skrzyneczke Termin pewnie krótki, tak jak to było z kegiem Heinekena, coś ok. tygodnia.
SeBoLeX23/05/2019 13:46

Jak do jutra pijusy nie wykupią to sprawie sobie skrzyneczke Termin …Jak do jutra pijusy nie wykupią to sprawie sobie skrzyneczke Termin pewnie krótki, tak jak to było z kegiem Heinekena, coś ok. tygodnia.


Wykupią Taka dzielnia.. Było to z 2skrzynki bardzo lokalnie bardzo skąpo chociaż menel brał 4ropak żubra xD
Edytowane przez: "Kocham.kraftowe.piwo" maj 23.
Data do dziś
Słaba IPA w dobrej cenie
Ja robię sam, cena wychodzi podobna, jakość i smak nieporównywalny. To są siki chociaż i tak lepsze niż zwykły Żywiec.
Ludzie, czy Wy to poważnie piszecie? To jedno z lepszych piw Żywca (oprócz np. Portera) i wcale nie jest gorsze od wiele "kraftów", które bywają totalnymi niewypałami. Więc nie "słaba IPA w dobrej cenie" tylko "niezła APA w świetnej cenie". I tak, APA --- jak widać, browar i autor posta mogą sobie pisać co chcą, tutejsi znawcy piwa i tak wiedzą lepiej. Wreszcie: gdy robisz sam, cena nie może wyjść podobna, bo warzenia piwa efekt skali również dotyczy. To, że piwa kraftowe są droższe niż koncernowe wynika m.in z tego. Więc piwowar domowy ma jeszcze wyższe. Czyli cenę Żywca, nawet zwykłego i bez promocji przebija bez wątpienia.
aLterJego24/05/2019 13:22

Ludzie, czy Wy to poważnie piszecie? To jedno z lepszych piw Żywca ( …Ludzie, czy Wy to poważnie piszecie? To jedno z lepszych piw Żywca (oprócz np. Portera) i wcale nie jest gorsze od wiele "kraftów", które bywają totalnymi niewypałami. Więc nie "słaba IPA w dobrej cenie" tylko "niezła APA w świetnej cenie". I tak, APA --- jak widać, browar i autor posta mogą sobie pisać co chcą, tutejsi znawcy piwa i tak wiedzą lepiej. Wreszcie: gdy robisz sam, cena nie może wyjść podobna, bo warzenia piwa efekt skali również dotyczy. To, że piwa kraftowe są droższe niż koncernowe wynika m.in z tego. Więc piwowar domowy ma jeszcze wyższe. Czyli cenę Żywca, nawet zwykłego i bez promocji przebija bez wątpienia.


Faktycznie, nie wiem skąd wziąłem IPA, ale to nie zmienia, że piwo danne.
W jego stałej cenie można już szukać grodziskiego z zieloną herbatą
Data "przydatności" - 23.05.2019r
d00pek24/05/2019 19:26

Faktycznie, nie wiem skąd wziąłem IPA, ale to nie zmienia, że piwo danne.W …Faktycznie, nie wiem skąd wziąłem IPA, ale to nie zmienia, że piwo danne.W jego stałej cenie można już szukać grodziskiego z zieloną herbatą


Ale Grodziska White IPA to ewenement: mało jest tak dobrych piw w takiej cenie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst