Zwrot w wysokości do 20zł przy użyciu aplikacji mobilnej BZWBK na parkowanie @ BZWBK
Zakończono

Zwrot w wysokości do 20zł przy użyciu aplikacji mobilnej BZWBK na parkowanie @ BZWBK

Pepper 0
maj 13. 2015
Kolejny raz możecie skorzystać ze zwrotu za parkowanie w wybranych miastach.

Tym razem, każdy kto w okresie do 15.05 zapłaci za parking miejski przy użyciu opcji BILETY, PARKINGI, ZAKUPY może otrzymać zwrot w wysokości do 20zł.

Aby wziąć udział w tej promocji nie trzeba się nigdzie rejestrować. Jedyne co musicie zrobić to wejść w usługi BZWBK24, następnie wybrać ZAKUPY MOBILNE a tam opcję PARKINGI i sposób naliczania opłat: parkuj za kwotę lub parkuj na czas.

Osoby, które nie posiadają mobilnej aplikacji BZWBK24 mobile, mogą ją zainstalować na swoim smarfonie lub tablecie poprzez Google Play lub poprzez Apple App Store.


Zwrot środków zostanie dokonany na konto lub rachunek karty kredytowej, z którego opłacono parking.
Maksymalna kwota jaką możecie otrzymać za parkowanie za pośrednictwem powyższej aplikacji to 20zł. Wypłata nagród nastąpi do 9.06.2015.

Promocja dostępna jest w poniższych miastach:
Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Olsztyn, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Pamietajcie! Korzystając z opcji PARKINGI musicie oznaczyć pojazd naklejką lub ulotką Mobiparking. Identyfikatory dostępne są w Oddziałach Banku oraz do pobrania na stronie internetowej NAKLEJKA MOBIPARKING.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst