Niestety, ta okazja już wygasła
Zwrot pieniędzy za zakup Optima Cardio lub Optima Cardio+Potas CARREFOUR cashback
352° Zakończono

Zwrot pieniędzy za zakup Optima Cardio lub Optima Cardio+Potas CARREFOUR cashback

Carrefour Okazje
32
352° Zakończono
Zwrot pieniędzy za zakup Optima Cardio lub Optima Cardio+Potas CARREFOUR cashback
mar 12.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zwrot pieniędzy za zakup margaryny Optima Cardio lub Optima Cardio+Potas w opakowaniach 400 g.
TYLKO W SKLEPACH CARREFOUR LUB CARREFOUR MARKET.
242418-C3qe9.jpgW DNIACH 10 - 23 MARCA 2020 KUP W SKLEPIE CARREFOUR OPTIMĘ CARDIO LUB OPTIMĘ CARDIO+POTAS W OPAKOWANIACH 400G.
242418-DqeC2.jpg1. Kup margarynę Optima Cardio Potas+ i zachowaj paragon
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
3. Pieniądze za zakup zwrócimy na Twoje konto

Promocja ważna od 10.03.2020 r. do 30.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Pula zwrotów 2000 sztuk.

Regulamin:
optymalnewybory.pl/pro…pdf

W Promocji może wziąć udział tylko jedna osoba z jednego gospodarstwa domowego.

Jeden Uczestnik (tj. osoba legitymująca się danym imieniem i nazwiskiem lub danym adresem poczty elektronicznej lub numerem rachunku bankowego) może dokonać w Promocji maksymalnie jednego Zgłoszenia.

Uczestnikowi przysługuje jedynie jeden zwrot promocyjny w wysokości ceny brutto wskazanej na dowodzie dokonania Zakupu Promocyjnego, jednak nie więcej niż 15,99 zł (słownie: piętnaście złotych i dziewięćdziesiąt dziewięć groszy).
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka
32 Komentarze
raz w podobnej akcji kupilem. tego sie nie da jesc
Plusik
Dodaj jeszcze info czy można wziąć udział, jeśli korzystało się już z promo w Lewiatanie.
lukelu12/03/2020 15:09

Dodaj jeszcze info czy można wziąć udział, jeśli korzystało się już z promo …Dodaj jeszcze info czy można wziąć udział, jeśli korzystało się już z promo w Lewiatanie.


Wg regulaminu mozna. Ale nie da sie zglosic carrefoura na dane uzyte w zgloszeniu z lewiatana. Cwaniaki od 3 dni nie odpisuja na maile.
Bylo
aaaa12/03/2020 15:17

Wg regulaminu mozna. Ale nie da sie zglosic carrefoura na dane uzyte w …Wg regulaminu mozna. Ale nie da sie zglosic carrefoura na dane uzyte w zgloszeniu z lewiatana. Cwaniaki od 3 dni nie odpisuja na maile.


To pewnie będą zmieniać regulamin. Chociaż faktycznie powinni wcześniej pomyśleć.
A w Lewiatanie trwa jeszcze Promo..? jest napisane że do 11.03, a pod spodem że do 18.03.2020.. W regulaminie to samo..
lukelu12/03/2020 15:09

Dodaj jeszcze info czy można wziąć udział, jeśli korzystało się już z promo …Dodaj jeszcze info czy można wziąć udział, jeśli korzystało się już z promo w Lewiatanie.

aaaa12/03/2020 15:17

Wg regulaminu mozna. Ale nie da sie zglosic carrefoura na dane uzyte w …Wg regulaminu mozna. Ale nie da sie zglosic carrefoura na dane uzyte w zgloszeniu z lewiatana. Cwaniaki od 3 dni nie odpisuja na maile.


i odpisali Ci już?
abraxas14/03/2020 14:02

i odpisali Ci już?Nie, to amatorzy. Chyba ich pierwsza promocja (podwojna) skoro tyle bledow zrobili (regulamin, opis marketingowy i formularz).
Odpisali może komuś?
se.sk12/03/2020 14:38

raz w podobnej akcji kupilem. tego sie nie da jesc


Nie wiem jak ty ale ja smaruję na kanapkę margarynę a nie jem więc może dlatego Ci nie smakowało
se.sk12/03/2020 14:38

raz w podobnej akcji kupilem. tego sie nie da jesc


Jak dasz cieniutką warstwę, potem posmarujesz masłem, dodasz jajko i/lub bekon, dojrzałego pomidora, ogórka, pieprz, sól to nawet nie czuć
Promocja zaczęła się 10 dni temu licznika zwrotów brak trochę ryzykowne. Ciekawe czy jak pójde do sklepu po margarynę to w miedzyczasie nie wyczerpie się pula. A margaryna faktycznie niespecjalna w smaku.
Edytowane przez: "gotika" mar 20.
- za cos czego nie powinno byc na rynku. a jeszcze robienie debili z konsumentow i wypisywanie bzdetow o cardio o potasie itp w tym syfie. dopiszcie jeszcze bez gmo itp. rozwala organizm od srodka ten utwardzony olej.
Aston_M.20/03/2020 07:16

- za cos czego nie powinno byc na rynku. a jeszcze robienie debili z …- za cos czego nie powinno byc na rynku. a jeszcze robienie debili z konsumentow i wypisywanie bzdetow o cardio o potasie itp w tym syfie. dopiszcie jeszcze bez gmo itp. rozwala organizm od srodka ten utwardzony olej.


Żyjesz jeszcze w jakimś 2005, kiedy wszystkie margaryny to był szajs Akurat sterole roślinne wpływają na obniżenie choresterolu, więc to nie są bzdety. Olej rzepakowy daje cenne omega 3, a palmowy i kokosowy są tutaj nieutwardzone czyli nie są tak złe. W dodatku brak konserwantów w porównaniu do innych margaryn. 12g tłuszczu wielonienasyconych, 30g jednonienasyconych w porównaniu do 18g nasyconych? Ja bym to z czystym sumieniem polecał zamiast masła, ale zgodnie z zaleceniem producenta, nie powinno się spożywać tej margaryny gdy nie ma potrzeby kontroli cholesterolu, bo łatwo przedawkować sterole. Możecie sprawić rodzicom czy dziadkom

Te z potasem bym sobie jednak darował, ilość znikoma, a dołożone trochę do składu (wciąż nic szkodliwego w takich ilościach, ale po prostu lepsza ta bez potasu)
Edytowane przez: "ndgasyo" mar 20.
Dawids_20/03/2020 00:59

Nie wiem jak ty ale ja smaruję na kanapkę margarynę a nie jem więc może dla …Nie wiem jak ty ale ja smaruję na kanapkę margarynę a nie jem więc może dlatego Ci nie smakowało


noo... za darmo to sie da zjeść..
ndgasyo20/03/2020 10:03

Żyjesz jeszcze w jakimś 2005, kiedy wszystkie margaryny to był szajs Ak …Żyjesz jeszcze w jakimś 2005, kiedy wszystkie margaryny to był szajs Akurat sterole roślinne wpływają na obniżenie choresterolu, więc to nie są bzdety. Olej rzepakowy daje cenne omega 3, a palmowy i kokosowy są tutaj nieutwardzone czyli nie są tak złe. W dodatku brak konserwantów w porównaniu do innych margaryn. 12g tłuszczu wielonienasyconych, 30g jednonienasyconych w porównaniu do 18g nasyconych? Ja bym to z czystym sumieniem polecał zamiast masła, ale zgodnie z zaleceniem producenta, nie powinno się spożywać tej margaryny gdy nie ma potrzeby kontroli cholesterolu, bo łatwo przedawkować sterole. Możecie sprawić rodzicom czy dziadkom Te z potasem bym sobie jednak darował, ilość znikoma, a dołożone trochę do składu (wciąż nic szkodliwego w takich ilościach, ale po prostu lepsza ta bez potasu)


A co, jesli sie przedawkuje Sterole..? Ja cholersterol mam na "granicy" to mnie troche nastraszyłeś...
marcin.marre20/03/2020 12:58

A co, jesli sie przedawkuje Sterole..? Ja cholersterol mam na "granicy" to …A co, jesli sie przedawkuje Sterole..? Ja cholersterol mam na "granicy" to mnie troche nastraszyłeś...


Jeśli masz na dolnej granicy to po prostu zmieniłbym tę margarynę na jakąś bez steroli. Cholersterol jest potrzebny do wielu rzeczy w ciele, dlatego niedobór też niesie ze sobą złe skutki.
Jeśli na górnej granicy to żebyś przedawkował sterole musiałbyś jeść jej z 60g dziennie regularnie, a to trochę ciężkie do wykonania. Przy regularnym jedzeniu tych ~30g (zalecana dawka przez producenta) efekty powinny być po kilku tygodniach. Oczywiście jedzenie margaryny zamiast masła nie zastąpi nigdy regularnych badań krwi oraz wizyt kontrolnych u lekarza
Edytowane przez: "ndgasyo" mar 20.
Nie otrzymałem do tej pory maila o zatwierdzeniu zgłoszenia przez administrację serwisu. Jest tylko mail o zapisaniu w bazie danych. Zgłaszałem 11 marca. Na maile nie odpisują.
Czy są osoby, które również nie otrzymały maila o zatwierdzeniu zgłoszenia ?
Edytowane przez: "mz2008123" mar 23.
Ja tez nie mam potwierdzenia tylko to co wysylal automat. Zglaszalem w promocji lewiatana w przedostatni dzien i cisza
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst