Niestety, ta okazja już wygasła
Zwrot od Credit Agricole dla abonentów nc+ do 460 zł
-171° Zakończono

Zwrot od Credit Agricole dla abonentów nc+ do 460 zł

8
cze 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Każdy abonent nc+, który założy konto DLA CIEBIE w Credit Agricole otrzyma do 460 zł zwrotu. Pierwsze 100 zł otrzymuje się po przelaniu 1000 zł na konto (suma miesięcznych wpływów, ale nie ze swojego innego konta). Pózniej trzeba spełnić powyższy warunek i płacić rachunki nc+. Bank zrobi zwrot na konto w wysokości 50% wpłaty ale nie więcej niż 30 zł. Na pełny zwrot klient ma 18 miesięcy.
Konto takie jak reklamuje Podsiadło, ale z większym zwrotem dedykowane klientom nc+.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
To jak zarobić te 1000 na konto jeśli nie można przelać z innego?
szymi8905/06/2019 13:21

To jak zarobić te 1000 na konto jeśli nie można przelać z innego?


Mozna z innego, ale nie Twojego innego. Np. z kolegi konta już może być. Byle by kolega nie zdefraudował w międzyczasie;-)
Z linku nic takiego nie wynika
Na stronie banku jest tylko mowa o 300 za przeniesienie konta
Ta promocja dotyczy jedynie abonentów zaproszonych przez NC+ lub bank, więc nie mamy wpływu czy weźmiemy udział w tej promocji.
Nie można przelać samemu sobie z konta na konto. Przelać Ci może ktos inny lub pracodawca.
zuku178605/06/2019 18:01

Ta promocja dotyczy jedynie abonentów zaproszonych przez NC+ lub bank, …Ta promocja dotyczy jedynie abonentów zaproszonych przez NC+ lub bank, więc nie mamy wpływu czy weźmiemy udział w tej promocji.


Nie prawda. Każdy kto jest abonentem nc+ może skorzystać z oferty. Standard 300 zł reklamuje Podsiadlo. 460 jest dla abonentów nc+. Umowę o prowadzenie konta można podpisać w placówce, przez WWW lub telefon.
Teraz już wiem że to nie prawda, bo sam dziś idę podpisać umowę, ale nawet w regulaminie promocji pisze, że skorzystać mogą to osoby zaproszone przez nc+ lub bank.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od latajacytata. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst