Zwrot kosztów odesłania zakupionego przedmiotu @ PayPal
319°Zakończono

Zwrot kosztów odesłania zakupionego przedmiotu @ PayPal

Pepper 10
sty 29. 2016sty 29. 2016
Aktualizacja 1
Możliwość zwrotu kosztów odesłania przedmiotu przy płatności PayPal została przedłużona do końca 2016 roku - więc zapewne zostanie na stałe
PayPal wprowadził darmową usługę dla swoich użytkowników, dzięki której w chwili gdy zamówiony przedmiot nie spełnia naszych oczekiwań/lub jest nie trafionym prezentem, otrzymamy zwrot kosztów wysyłki do sklepu.

Co istotne, usługa dotyczy także zakupów w zagranicznych sklepach!

Warunkiem skorzystania jest aktywacja usługi (która będzie działać do końca 2015 roku) oraz dokonanie płatności za zakupy poprzez PayPal.

Najlepsze komentarze

Korzystałem, rewelacja, wysłałem skan dowodu nadania z poczty - przesyłka do USA ok 50zł, zwrot po dosłownie 2 dniach miałem na koncie PayPala.
10 Komentarzy

payu - bierzcie przykład!

Korzystałem, rewelacja, wysłałem skan dowodu nadania z poczty - przesyłka do USA ok 50zł, zwrot po dosłownie 2 dniach miałem na koncie PayPala.

jakakolwiek forma płatności dokonana prze paypal gwarantuje mi zwrot? Chodzi mi głównie o platnosci kartą.

Autor Pepper

Zgodnie z tym paypal.com/pl/…ons jak aktywujesz usługę, to po prostu musisz zapłacić PayPalem, a jak tam pieniądze się znajdą to nie ma znaczenia.

Usługa obejmuje 12 oddzielnych zwrotów zakupów w Polsce i zagranicą. ,to znaczy że 12 zwrotów mi przysługuje? Np. mogę odesłać kurierem i przesłać skan nadania przesyłki a do tego fakturę że tyle i tyle zapłaciłem za odsyłkę czy jak? muszą mieć potwierdzenie jakieś ile zapłaciłem? czy tylko poczta polska bo tam pisze czarno na białym na potwierdzenie ile kasy wydanej?

staszek45Sty 29.

Usługa obejmuje 12 oddzielnych zwrotów zakupów w Polsce i zagranicą. ,to znaczy że 12 zwrotów mi przysługuje? Np. mogę odesłać kurierem i przesłać skan nadania przesyłki a do tego fakturę że tyle i tyle zapłaciłem za odsyłkę czy jak? muszą mieć potwierdzenie jakieś ile zapłaciłem? czy tylko poczta polska bo tam pisze czarno na białym na potwierdzenie ile kasy wydanej?musisz mieć potwierdzenie ile zapłacileś, poczta wpisuje na dowodzie nadania kwote, jak kurier to masz zazwyczaj fakture.

Dziękuję. czyli 12 zwrotów można mieć?

staszek45Sty 29.

Dziękuję. czyli 12 zwrotów można mieć?"W związku z rozszerzeniem Usługi, jedna osoba może uzyskać do 12 zwrotów pieniędzy w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r."
Każdy zwrot do 100zł maksymalnie i do końca 2016r. Opłaca się dzięki temu kupowac np zamiast na aliexpress to na ebayu od chińczyków bo ceny mają porównywalne a nawet czasem lepsze i dużo szybciej wysyłają a przy ewentualnym zwrocie mamy pełny zwrot pieniędzy i przesyłka nas nic nie kosztuje.

zwrot też będzie za zakupy od osób prywatnych?

Tak cebula fajna na paypalu. Zamawiacie karta potem zglaszacie ze to nie wy kupiliscie i zwracaja wam hajs a produkt dostajecie. Ale mniejsza ze zlodziejami jestescie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst