Zwrot do 50% najtańszego z 3 produktów Electrolux
97°Zakończono

Zwrot do 50% najtańszego z 3 produktów Electrolux

8
sty 19. 2016
Kup w czasie trwania promocji trzy urządzenia do zabudowy marki Electrolux: piekarnik, płytę i zmywarkę. Zachowaj dowody zakupu i karty gwarancyjne.

Czekaj na przesyłkę z kartą przedpłaconą MasterCard zasiloną kwotą równą 50% ceny najtańszego z trzech zakupionych przez Ciebie urządzeń (nie więcej niż 760 zł).

Promocja trwa od 15 stycznia 2016 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody w promocji – 1 000 000 zł, jednak nie dłużej niż do 15 kwietnia 2016 r.

Aktualizacje społecznościowe
Pepper
Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj promocja-electrolux.pl/mec…=32

Regulamin
Kategorie
  1. Dom i ogród
8 Komentarzy
Ostatnio była reklamowana tutaj "Perfekcyjna zabudowa" Amica. W październiku kupiłem piekarnik, płytę i okap - wszystko na jednej fakturze, modele objęte promocją. Po podliczeniu wynikało, że dostanę zwrot 350zł. W listopadzie wypełniłem wszystko i wysłałem jak napisali. Zgłoszenia były przyjmowane do połowy grudnia. Teraz jest połowa stycznia i nic, zero.. ani hajsu na koncie, ani żadnej wiadomości czy informacji.

Druga akcja NIKON cashback, kupiłem w listopadzie model D5300 ze sklepu objętego promocją. Model kwalifikuje się na zwrot 200zł, wysłałem wszystko zgodnie z opisem. Akcja trwała do końca grudnia i też cisza, hajsu brak, wiadomości brak.

Przez to podchodzę sceptycznie do tego typu akcji, zobaczymy jak to się zakończy. Nie ukrywam, kupiłem lepsze modele tylko dlatego, że brałem pod uwagę zwrot.
Pepper
@Spoll1927 Kilkukrotnie korzystałem z cashbacków różnych firm i zawsze zwrot dochodził (zazwyczaj blisko końca regulaminowego czasu). Pisałeś reklamacje dot. braku zwrotów? Nikona cashback przykładowo nadal trwa. Mają czas na przelew, od pozytywnej weryfikacji 30 dni, może wystarczy skrobnąć maila?
Kiedyś korzystałem z cashbacka bodajże Brauna? Czegoś z małego agd na maszynce. Czekałem coś 4 miesiące, ale przyszło
Sprawdzone empirycznie:
- cashback za lodowke bosch
- cashback za odkurzacze bosch
- cashback (nagroda zelazko) za pralke electrolux

ogolnie wiec z cashbackiem electroluxa nie bylo problemu zadnego, wszystko zgodnie z regulaminem i na czas.
Autor Zbanowany
mycenter.pl/lp,…mia jak by ktoś był zainteresowany produktami z oferty MyCenter pisać. Twój kod rabatowy na zakupy w sklepie mycenter.pl to (SPOH740G) - 3% można też zamówić online i odebrać w ich sklepach


Po za tym kodem moge jeszcze inne oferty zrobić.
Ja ostatnio brałem udział w cashback'u prowadzonym przez Acera i dalej trwa promocja. nie minęło 3 tyg a 200 zł miałem na koncie.
Gdyby przeliczyć to na zniżkę procentową, wychodzi 16,6% w najlepszym wypadku

Odnosnie pierwszego komentarza i cashbackow: korzystalem u Canona, Epsona i Philipsa - wszystkie zwroty bez problemow.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy