275°
Zakończono
zwrot 5 zł za jogurty naturalne Danone o wartości min. 10 zł
zwrot 5 zł za jogurty naturalne Danone o wartości min. 10 zł
Artykuły spożywczeOkazje Dan On

zwrot 5 zł za jogurty naturalne Danone o wartości min. 10 zł

W aplikacji Danone pojawił się Kupon Wielkanocny. Jeśli kupimy jogurty naturalne lub kefiry Danone za co najmniej 10 zł, to dostaniemy 5 zł zwrotu. Wystarczy tylko zeskanować paragon w aplikacji Żbik po wcześniejszej aktywacji tego kuponu.

PS. Trzeba zainstalować aplikację Danone i Żbik. Po aktywacji kuponu w aplikacji Danone kupon pojawi się w aplikacji Żbik, za pomocą której można zeskanować (=zrobić zdjęcie) paragon, na którym widnieją produkty objęte promocją. Po weryfikacji paragonu otrzymamy zwrot na podane w ustawieniach konto bankowe.

7 Komentarzy

szkoda że tylko naturalne

@anna666 Kiedyś był kupon Gold 5/10, obejmował wszystkie jogurty Danona i Actimele.

jogurty i kefiry !

Autor

lazarusekMar 8.

jogurty i kefiry !


ale za to naturalne! ostatnio jak dałem ofertę na jogurty Jogobella (tutaj) ze "sztucznymi" dodatkami, to niektórzy narzekali, że niby sztuczne, że najlepsze są naturalne... to macie teraz naturalne!

@cichociemny oj daj ludziom ponarzekać, skoro taką mają potrzebę :-) A kuponik dziś już u mnie zrealizowany, paragon wysłany do weryfikacji.

Ale ja dałam plusa tylko pisze że szkoda że tylko naturalne wolę kupić Mikz naturalne + jakieś tam kolorowe

Autor

no właśnie, wygląda na to, że te miksy (naturalny + owoce) nie wliczają się do tej promocji, bo nie są one wymienione na kuponie, chociaż przecież mają w nazwie "naturalny"

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst