Niestety, ta okazja już wygasła
ZWIEGER LIVIO KOMPLET SZTUĆCÓW 24 ELEMENTY
241° Zakończono

ZWIEGER LIVIO KOMPLET SZTUĆCÓW 24 ELEMENTY

158,67zł232,47zł-32%Selgros Okazje
10
Zaktualizowano sie 30. 2019 (Opublikowano sie 26. 2019)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W sklepach Selgros od 29.08 na promocji będą w dobrej cenie sztućce Zwieger
Opis sztutców LIVIO ZWIEGER DLA SZEŚCIU OSÓB

182260.jpg

Wyjątkowość sztućców linii ZWIEGER stanowi nie tylko unikatowy design. To co je wyróżnia, to materiał z jakiego zostały wykonane – jeden z najlepszych stopów stali nierdzewnej oznaczony symbolem 18/10 (co znaczy 18% chromu i 10% niklu). Stąd właśnie charakterystyczna dla sztućców ZWIEGER odporność na uszkodzenia, czy zarysowania.

Nasze sztućce projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami i wzorowo prezentują się na każdym stole. Ich design to nie tylko ujmująca forma, ale też niezwykła funkcjonalność i ergonomiczność. Sztućce ZWIEGER powstały z myślą o tym, by spożywanie posiłków było codziennym, a jednocześnie niezwykłym doznaniem.

6 szt. noży obiadowych

6 szt. widelców obiadowych

6 szt. łyżek obiadowych

6 szt. łyżeczek do herbaty

Pamiętaj o podstawowych zasadach użytkowania:

– każda stal nierdzewna może pokryć się rdzawym nalotem, który powstaje w procesie mycia sztućców w zmywarce (przez użytą sól). Nie jest to jednak wada, ponieważ takiego nalotu można bardzo łatwo się pozbyć. W celu uniknięcia tego efektu, po zakończeniu cyklu mycia, należy niezwłocznie wyciągnąć sztućce ze zmywarki i wytrzeć do sucha
182260.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

10 Komentarzy
@dareczekpop dodaj zdjęcie ceny
PiotrSłaboń26/08/2019 14:24

Ktore lepsze? …Ktore lepsze? https://www.pepper.pl/promocje/komplet-sztuccow-gerlach-tunea-24-el-wysoki-polysk-at-selgros-darmowa-dostawa-w-dniu-22sierpnia-181226


Jak dla mnie zwieger. Mam ich noze kuchenne i powiem ze przez kilka lat sa i tna jak nowe. A gerlacha znam maja znajomi. Mysle ze zwieger to lepsza jakosc.
Nie znam firmy, więc trochę sobie poszukałem. To taki trochę drugi witchenn - nazwa brzmi jak zagraniczna, firma z Polski, podukcja z Chin.
dizzy133130/08/2019 08:49

Nie znam firmy, więc trochę sobie poszukałem. To taki trochę drugi wit …Nie znam firmy, więc trochę sobie poszukałem. To taki trochę drugi witchenn - nazwa brzmi jak zagraniczna, firma z Polski, podukcja z Chin.


Jakościowo są naprawdę dobre, a że z Chin, co teraz nie jest z Chin
dareczekpop30/08/2019 14:37

Jakościowo są naprawdę dobre, a że z Chin, co teraz nie jest z Chin


Wmf na przykład i zwilling. Nie neguję jakości tych sztućców, tylko nie lubię takich zagrywek. Ta sama historia co z Kruger matz czyli Jatzek&Platzek jak niektórzy to nazywają.
dizzy133130/08/2019 14:44

Wmf na przykład i zwilling. Nie neguję jakości tych sztućców, tylko nie lub …Wmf na przykład i zwilling. Nie neguję jakości tych sztućców, tylko nie lubię takich zagrywek. Ta sama historia co z Kruger matz czyli Jatzek&Platzek jak niektórzy to nazywają.


Zagraniczne nazwy po prostu jakoś lepiej brzmią. Może to tylko moja opinia, ale nazwa typu "Ździchteks",
"Gwoździeks", brzmią jakoś odrzucająco. Jeśli miałbym nazywać firmę wybrałbym chociażby krótkilosowy ciąg znaków który da się przeczytać bez łamania języka
I jeszcze te logo, sugerujące nabywcy, że niby swiss made.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst