Niestety, ta okazja już wygasła
Żurawina - Lidl
292° Zakończono

Żurawina - Lidl

14,99zł29,99zł-50%Lidl Okazje
3
292° Zakończono
Żurawina - Lidl
paź 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sprzedaz luz. Cena za kilo 14.99.
(Aby uzyskać taka cene nalezy pokazac w kasie kupon z aplikacji Lidla)
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
Najlepsze komentarze
Wczoraj na zakupach zauważyłem jakąś starą babę, która podjęła próbę degustacji żurawiny. Szybkim ruchem ręki podniosła maseczkę, drugą wpakowała żurawinę do ust. Tylko po oczach było widać, że świeża, nie poddana żadnej obróbce żurawina niezbyt nadaje się do spożycia

P.S. Żurawina była w cenie 24,99zł/kg
Edytowane przez: "dominikm" paź 10.
3 Komentarze
Wczoraj na zakupach zauważyłem jakąś starą babę, która podjęła próbę degustacji żurawiny. Szybkim ruchem ręki podniosła maseczkę, drugą wpakowała żurawinę do ust. Tylko po oczach było widać, że świeża, nie poddana żadnej obróbce żurawina niezbyt nadaje się do spożycia

P.S. Żurawina była w cenie 24,99zł/kg
Edytowane przez: "dominikm" paź 10.
dominikm10/10/2020 10:54

Wczoraj na zakupach zauważyłem jakąś starą babę, która podjęła próbę degust …Wczoraj na zakupach zauważyłem jakąś starą babę, która podjęła próbę degustacji żurawiny. Szybkim ruchem ręki podniosła maseczkę, drugą wpakowała żurawinę do ust. Tylko po oczach było widać, że świeża, nie poddana żadnej obróbce żurawina niezbyt nadaje się do spożycia P.S. Żurawina była w cenie 24,99zł/kg


Byłem wczoraj na żurawinie w lesie i jak najbardziej nadaje się do jedzenia. Bardzo smaczna. Może nie jest słodka jak maliny itp., ale to już kwestia gustu.
Natomiast nie mam pojęcia co sprzedają w Lidlu...
Edytowane przez: "swietlik120" paź 12.
dominikm10/10/2020 10:54

Wczoraj na zakupach zauważyłem jakąś starą babę, która podjęła próbę degust …Wczoraj na zakupach zauważyłem jakąś starą babę, która podjęła próbę degustacji żurawiny. Szybkim ruchem ręki podniosła maseczkę, drugą wpakowała żurawinę do ust. Tylko po oczach było widać, że świeża, nie poddana żadnej obróbce żurawina niezbyt nadaje się do spożycia P.S. Żurawina była w cenie 24,99zł/kg


Najbardziej wkurzające jest macanie pieczywa gołą ręką, niestety dotyczy to ludzi starszych.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst