Zte Nubia Z9 mini 2gb/16gb Rosyjska wersja / @ aliexpress
233°Zakończono

Zte Nubia Z9 mini 2gb/16gb Rosyjska wersja / @ aliexpress

24
paź 11. 2016
Wersja mini tego telefonu kosztuje ponad 200$ a tutaj za 133$ jednak jest to wersja rosyjska. Wysyłka za darmo. Możliwy Vat na granicy.

Pełna specyfikacja:

mgsm.pl/pl/…tml

Warto użyć planetplus lub ga.

24 Komentarze

nieźle

a czym się różni wersja rosyjska od europejskiej?

Mam nadzieję że tylko dzwonkami z "Maszy" w standardzie

szopen36 min

a czym się różni wersja rosyjska od europejskiej?obstawiam, że tylko obsługiwanymi częstotliwościami sieci

TakaShi2 min

obstawiam, że tylko obsługiwanymi częstotliwościami siecino to chyba nie "tylko", lecz "aż"
w opisie istotnie nie są wymienione wszystkie częstotliwości LTE występujące w PL, w zamian za to jest trochę "egzotyki"

ciekawa jestem jak te słuchawki sprawdzają się w porównaniu do serii mi firmy Xiaomi. Ze chińszczyzny tylko ta przypadła mi do gustu . Są faktycznie trochę droższa ale jakoś jest rewelacyjna

@pronto

o ile smartfonów większych od 5 cali jest zatrzęsienie, to ciężko znaleźć coś z mniejszym ekranem

szopen39 min

no to chyba nie "tylko", lecz "aż" w opisie istotnie nie są wymienione wszystkie częstotliwości LTE występujące w PL, w zamian za to jest trochę "egzotyki"

​ja mam na to wyje... bo LTE w wiekszosci miast dziala wolniej od H+ z racji obciazenia

Chodzi mi Nubia Z9 max albo mini po glowie ze wzgledu na matrycę foto SONY IMX234 taką samą jak w LG G4 - a fotki z LG G4 są napradę niezłe i rodzielone karty SIM od karty pamięci, tylko akumulatorek chciałbym 4000mAh
Edytowane przez: "stefcio" paź 11. 2016

Autor

pronto1 godz., 1 min

A nie lepszy jest tenhttp://www.banggood.com/ZTE-Nubia-Z7-Max-5_5-Inch-2GB-RAM-32GB-ROM-Qualcomm-Snapdragon-4G-Smartphone-p-1072319.html?rmmds=categoryTen ma 5,5 cala a to wielu przypadkach przekreśla telefon. Ja sam wole 5' bo jakoś wejdzie w kieszeń a 5,5 już jest za duzy.

Co do wchodzenia w kieszeń to raczej najważniejszy parametrem jest to żeby był cienki telefon, a to jest tu średnie

TakaShi34 min

​ja mam na to wyje... bo LTE w wiekszosci miast dziala wolniej od H+ z racji obciazenia

​ swoją drogą nie ma co się aż tak przecież jarać to tylko telefon i chyba nie ściąga się tam nie wiadomo ile tych danych

Autor

anna66613 min

Co do wchodzenia w kieszeń to raczej najważniejszy parametrem jest to żeby był cienki telefon, a to jest tu średnieBardziej wielkość a grubość na drugim miejscu. 7,8mm ma mi4c i jest cienki a ta nubia ma 8,2mm i uważam że to też mało no ale jak nie urok to sraczka Co kto woli.

Matti46 min

Bardziej wielkość a grubość na drugim miejscu. 7,8mm ma mi4c i jest cienki a ta nubia ma 8,2mm i uważam że to też mało no ale jak nie urok to sraczka Co kto woli.

​Nie ma tragedii, choć poprzedni miałam jeszcze cieńszy lekko i jest różnica bo pamiętaj że często cover jeszcze dochodzi
bardziej boję się jakości i sytemu zte

Autor

anna6664 min

​Nie ma tragedii, choć poprzedni miałam jeszcze cieńszy lekko i jest różnica bo pamiętaj że często cover jeszcze dochodzi bardziej boję się jakości i sytemu zteNajpierw poczytaj a później kupuj. Ja tak zawsze robię. Zte ma dobrej jakości telefony a szczególnie seria nubia. W tej z9 mini rom do wymiany bo ten podobno jest bardzo prądożerny. Jest dużo romów więc do wyboru.

Matti42 min

Najpierw poczytaj a później kupuj. Ja tak zawsze robię. Zte ma dobrej jakości telefony a szczególnie seria nubia. W tej z9 mini rom do wymiany bo ten podobno jest bardzo prądożerny. Jest dużo romów więc do wyboru.

​ generalnie dobrze pisze się o Xiaomi, reszta tych tanich zawsze coś nie tak
Edytowane przez: "Carolina" paź 11. 2016

a xiaomi to niby ok. Też ma swe bolączki wystarczy poczytać.

Matti1 godz., 48 min

Najpierw poczytaj a później kupuj. Ja tak zawsze robię. Zte ma dobrej jakości telefony a szczególnie seria nubia. W tej z9 mini rom do wymiany bo ten podobno jest bardzo prądożerny. Jest dużo romów więc do wyboru.


dużo romów, bo ma snapa. Zdecydowanie dobry wybór, dla osób które patrzą na takie rzeczy i lubią się pobawić xd

Sprzedawca mógłby mieć nieco lepsze opinie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy