Niestety, ta okazja już wygasła

Zrób zakupy za min. 99 zł i odbierz voucher o wartości 15 zł @Biedronka

lip 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja z kartą Moja Biedronka.
Z promocji można skorzystać tylko raz dziennie i otrzymać dziennie wyłącznie jeden voucher.
Produkty zakupione w promocji nie podlegają zwrotowi.
Voucher można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych podczas jednorazowej transakcji min. 99 zł. Voucherów nie można łączyć.
Aktualizacje społecznościowe
Mariusz_Lukasik
Według regulaminu liczy się kwota przed użyciem bonu rabatowego czyli może być 85 zł po okazaniu bonu 15 zł. Prawdę mówiąc nie próbowałem tak kupować, bo wolałem wydać 15 zł więcej, ale na 100 procent dostać następny bon. Nikt nie jest nieomylny ( mów mi Nikt , żartuję ;! )
By użyć bon rabatowy paragon musi być na 99 zł przed rabatem DZIŚ , jeśli OD JUTRA przed rabatem będzie 115 zł to Z BONEM dostanę rabat na 15 zł i dostanę następny bon na 15 zł. Jeśli nie przekroczę 115 to nie bo rabacie będzie poniżej 99 więc nie dostanę następnego bonu.
Podsumowanie : wersja najbardziej zyskowna to wydać od poniedziałku do poniedziałku codziennie 100 zł (przed rabatem) czyli łącznie 700 zł,dostanie się 6 bonów po 15 zł na 90 zł. Wersja minimum w poniedziałek, środę , piątek i sobotę ( lub poniedziałek -ostatni dzień ważności bonu) wydać po 100 zł by użyć 3 bonów na 45 zł. Czyli rabat 45 zł do zakupów na 400 zł. Minimum 11 procent rabatu, jeśli się nie mylę. Inne opcje są mniej opłacalne
Jeśli można uzyskać bon za zakupy za 85 zł plus bon na 15 zł to kwoty się nieco zmieniają.
Młody_Junak
Niestety, w aktualizacji społecznościowej @Mariusz_Lukasik jest błąd. Aby otrzymać kolejny voucher nie trzeba robić zakupów za 115zl. Wystarczy spełnić warunek do realizacji poprzedniego i wydrukuje się kolejny. 28830-TTBKw.jpg

27 Komentarzy