ZOOT Deser z Koroną @ Kaufland
115°Zakończono

ZOOT Deser z Koroną @ Kaufland

4
mar 25. 2016
Bardzo dobry i w znakomitej cenie
Ciężko to dorwać poniżej 1 zł więc warto.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Avatar
Usunięty5246
Jak bym nie był wystarczająco gruby... Dobrze, że nie mam w pobliżu
Smaczny ale chemia
Autor
coolikmar 25. 2016

Smaczny ale chemia

​Powiedz mi co teraz nie ma chemii?
Krystoldinhomar 25. 2016

​Powiedz mi co teraz nie ma chemii?


Jest trochę takich produktów. Fakt, ze stanowią mniejszość. Nie chodzi mi tu o produkty że sklepów że zdrowa żywnością z kosmicznym cenami. Nie, te produkty można znaleźć w zwykłych marketach i dyskontach między innymi towarami, w przeciętnych cenach, czasem nieco droższe, ale nie rujnujace kieszeni.
Trzeba ich poszukać, ale najpierw trzeba wiedzieć czego szukać. Pierwsza zasada: im mniej przetworzone i mniej złożone, tym mniejsza szansa na syfy w składzie. Zamiast tego deseru można kupić jogurt naturalny gesty (grecki) Bakoma, serek wiejski, kefir Robico/Tola z Biedronki. Do tego ulubione owoce (o tej porze najlepiej polskie gruszki i jabłka) i/lub miód, owoce suszone (wybieraj takie bez siarki), platki/siemię lniane, mogą być też owoce z mrożonki. Można dodać otarta czekoladę lub laskę wanilii, ubić śmietanę że słodkiej śmietanki, polać ajerkoniakiem, użyć domowych/dobrych kupnych niskoslodzonych konfitur (np. Nasze Najlepsze) etc.
Jeśli chcesz iść na latwizne to polecam jogurty greckie smakowe piatnica.
A poza tym warto jeść roznorodnie, bez ortodoksji, czyli czasem także rzeczy z 'E' w skladzie, bo cześć jest całkiem niegroźna, a chemia jesteśmy my sami i wszystko co nas otacza.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy