Zoolz Cloud Backup Basic - 100GB przestrzeni w chmurze za darmo przez rok.
60°Zakończono

Zoolz Cloud Backup Basic - 100GB przestrzeni w chmurze za darmo przez rok.

4
kwi 26. 2016
100GB darmowego miejsca na backup w chmurze za darmo (roczna licencja o wartości 14,99 USD za darmo). Dane podobno przechowywane są w ultrabezpiecznej chmurze Amazonu na serwerach AWS. Możliwość wygenerowania darmowej licencji mija dziś (26 kwietnia 2016) o północy
Aktualizacje społecznościowe
Giveaway of the day OkazjeKomputery
4 Komentarze
A po roku to co? Kolejna chmura, która po jakimś czasie padnie i trzeba będzie przenosić swoje dane? Już wole pozostać w mniejszych (bo takie mi wystarczą) ale od pewnych firm jak Google Drive, OneDrive Microsoftu czy Dropbox.
Autor
SEOkwi 26. 2016

A po roku to co? Kolejna chmura, która po jakimś czasie padnie i trzeba b …A po roku to co? Kolejna chmura, która po jakimś czasie padnie i trzeba będzie przenosić swoje dane? Już wole pozostać w mniejszych (bo takie mi wystarczą) ale od pewnych firm jak Google Drive, OneDrive Microsoftu czy Dropbox.


Czy każda okazja tutaj musi być rozpatrywana w kategorii "Mi nie potrzeba, więc minusuję" ? Zapewniam Cię, że znajdą się tacy, którzy będą potrzebowali ulokować więcej danych niż oferuje OneDrive (od 27 czerwca 5GB), Google Drive (na start 15GB), czy Dropbox z 2GB miejsca. Nie na wieki, ale na czas np. chwilowego backupu danych. Dane, jak pisałem są lokowane na serwerach Amazona, co wydaje mi się mimo wszystko bezpieczniejsze niż na serwerach konkurencji, o której wspomniałeś:

  • Dysk Google – pełna inwigilacja
  • Dropbox – znane wycieki loginów i haseł
  • Microsoft OneDrive - nie wymaga komentarza
  • iCloud – pochwal się jak wyglądasz nago
  • Mega - gdzie sam autor Kim Dotcom odradza przechowywanie danych
tohmkwi 26. 2016

Czy każda okazja tutaj musi być rozpatrywana w kategorii "Mi nie p … Czy każda okazja tutaj musi być rozpatrywana w kategorii "Mi nie potrzeba, więc minusuję" ? Zapewniam Cię, że znajdą się tacy, którzy będą potrzebowali ulokować więcej danych niż oferuje OneDrive (od 27 czerwca 5GB), Google Drive (na start 15GB), czy Dropbox z 2GB miejsca. Nie na wieki, ale na czas np. chwilowego backupu danych. Dane, jak pisałem są lokowane na serwerach Amazona, co wydaje mi się mimo wszystko bezpieczniejsze niż na serwerach konkurencji, o której wspomniałeś:Dysk Google – pełna inwigilacjaDropbox – znane wycieki loginów i hasełMicrosoft OneDrive - nie wymaga komentarzaiCloud – pochwal się jak wyglądasz nago Mega - gdzie sam autor Kim Dotcom odradza przechowywanie danych

​wystarczy telefon htc i dostaniesz 100gb na dwa lata, albo w one drive, albo na dysku Google. Samsung natomiast dropbox na 2 lata.
Autor
po1kwi 26. 2016

​wystarczy telefon htc i dostaniesz 100gb na dwa lata, albo w one drive, a … ​wystarczy telefon htc i dostaniesz 100gb na dwa lata, albo w one drive, albo na dysku Google. Samsung natomiast dropbox na 2 lata.


Idąc tym tropem to wystarczy mieć (czytaj: kupić) Office 365 i dostać 1TB w OneDrive gratis. Albo mieć (czytaj: kupić) jakikolwiek produkt, do którego producent/dystybutor dorzuca w promocji miejsce na dane w chmurze. Mam jednak nieodparte wrażenie, że nie o to chodzi w tej okazji...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy