Zniżki na KOLEO i iTaxi
333°Zakończono

Zniżki na KOLEO i iTaxi

9
sie 15. 2016
Wejdź na KOLEO.pl, zamów bilet na dowolny pociąg za 25 zł lub więcej i podaj kod promocyjny: iTaxi16 - cena Twoich biletów skurczy się o 10 zł!
Co więcej, po zamówieniu dostaniesz zniżkę na iTaxi, dzięki której całość podróży będzie jeszcze przyjemniejsza!
PS Pamiętaj, że kody iTaxi działają przy kursach zamawianych i płatnych przez aplikację.Pobierz regulamin
Aktualizacje społecznościowe
ITaxi OkazjeITaxi kody rabatowe

Grupy

9 Komentarzy
Na ile jest ten kod itaxi?

Jakby co regulamin:

"Kod Rabatowy iTaxi – ciąg 6 znaków alfanumerycznych dystrybuowany przez aplikację mobilną iTaxi uprawniający do rabatu w wysokości 15 zł (piętnaście złotych) ważne do godziny 23:59 dnia 31.12.2016 r. podczas zamawiania kursu przez aplikację w miastach, o których mowa w § 2 ust. 2."

"Uczestnikowi przysługuje tylko jeden Kod rabatowy podczas całego okresu trwania Promocji, niezależnie od liczby osób wskazanych na zakupionym internetowym bilecie kolejowym."
Edytowane przez: "Leonidas94" sie 15. 2016
nie obsluguja jeszcze intercity
Ani Kolei Mazowieckich
po jakim czasie powinnam dostać ten kod na itaxi? przyjdzie mailem?
Autor
Majqusie 16. 2016

po jakim czasie powinnam dostać ten kod na itaxi? przyjdzie mailem?"Jeśli warunki przyznania Kodu rabatowego zostały spełnione, po zakupie biletu internetowego, Uczestnik otrzymuje elektronicznie na adres e-mail podany podczas rejestracji w serwisie KOLEO wraz z Biletem internetowym Kod rabatowy i warunki korzystania z niego."
xDenissie 16. 2016

"Jeśli warunki przyznania Kodu rabatowego zostały spełnione, po zakupie bi …"Jeśli warunki przyznania Kodu rabatowego zostały spełnione, po zakupie biletu internetowego, Uczestnik otrzymuje elektronicznie na adres e-mail podany podczas rejestracji w serwisie KOLEO wraz z Biletem internetowym Kod rabatowy i warunki korzystania z niego."

​niestety dostałam sam bilet, a skorzystałam z kodu i zapłaciłam 10 zł mniej
Autor
Majqusie 16. 2016

​niestety dostałam sam bilet, a skorzystałam z kodu i zapłaciłam 10 zł mnie …​niestety dostałam sam bilet, a skorzystałam z kodu i zapłaciłam 10 zł mniej


"Reklamacje dotyczące wydania Kodu rabatowego do aplikacji iTaxi przez serwis KOLEO są przyjmowane i rozpatrywane przez KOLEO, przy czym można je składac:
a) drogą elektroniczną na adres: [email protected]koleo.pl
b) listownie – na adres:
Astarium sp. z o.o., ul. Francuska 23/2, 03-906 Warszawa
Reklamacja powinna zawierac co najmniej następujące dane: adres email, użyty podczas zakupu biletu w serwisie KOLEO oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację i wskazujących na uprawnienie danej osoby do skorzystania z Kodu rabatowego wraz z przedstawieniem odpowiednich dowodów na te okoliczności."
Edytowane przez: "xDenis" sie 16. 2016
xDenissie 16. 2016

"Reklamacje dotyczące wydania Kodu rabatowego do aplikacji iTaxi przez …"Reklamacje dotyczące wydania Kodu rabatowego do aplikacji iTaxi przez serwis KOLEO są przyjmowane i rozpatrywane przez KOLEO, przy czym można je składac:a) drogą elektroniczną na adres: [email protected]) listownie – na adres:Astarium sp. z o.o., ul. Francuska 23/2, 03-906 WarszawaReklamacja powinna zawierac co najmniej następujące dane: adres email, użyty podczas zakupu biletu w serwisie KOLEO oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację i wskazujących na uprawnienie danej osoby do skorzystania z Kodu rabatowego wraz z przedstawieniem odpowiednich dowodów na te okoliczności."

​dzieki! Wysłałam maila i dostałam już w odpowiedzi kod
Autor
Majqusie 18. 2016

​dzieki! Wysłałam maila i dostałam już w odpowiedzi kodSuper!
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od xDenis. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst