Niestety, ta okazja już wygasła
Zniżka 25Eur przy zamówieniu 200eur w amazon biznes DE
309° Zakończono

Zniżka 25Eur przy zamówieniu 200eur w amazon biznes DE

Amazon Okazje
17
lis 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferujemy zniżkę w wysokości 25 EUR przy wartości zamówienia wynoszącej 200 EUR lub więcej z VAT. Za dokonany zakup otrzymasz fakturę VAT. Ważne do 30 listopada 2020 r.Wystarczy wpisać kod kuponu 25ABNOV podczas procesu składania zamówienia.Oferta jest ważna tylko przy zakupie produktów, które są sprzedawane i wysyłane przez Amazon, z następującymi warunkami udziału.
* Promocja Amazon Business Discount - Warunki uczestnictwa
Kod rabatowy 25ABNOV jest ważny tylko dla wybranych klientów Amazon Business i jest ważny tylko od 1 listopada 2020 do 30 listopada 2020 lub tylko do wyczerpania zapasów.
Możesz skorzystać z tej oferty już od kwoty 200 €. Oszczędzasz 25 €. Koszty wysyłki i / lub inne opłaty, takie jak opcje prezentów, nie są wliczane do minimalnej wartości zamówienia.
Każdy klient może wziąć udział w tej promocji tylko raz.
Oferta jest ważna tylko przy zakupie wybranych produktów na amazon.de z kontem biznesowym Amazon ze sprzedażą i dostawą przez Amazon, a nie w przypadku książek (w tym ebooków), ofert od osób trzecich lub ofert magazynowych.
Kod rabatowy nie może zostać zrealizowany, jeśli aktywowane są wspólne metody płatności (np. Zakup na konto).
Obowiązują warunki realizacji kuponów promocyjnych.
Nie można zrealizować żadnych kuponów promocyjnych przy zakupie za pomocą 1-Click.
Oferta jest niezbywalna i nie podlega odsprzedaży. Płatność gotówką nie jest możliwa.
Jeśli zwrócisz przedmiot z tej promocji, zastrzegamy sobie prawo do odliczenia obniżki ceny, którą przyznaliśmy za przedmiot promocyjny, który zatrzymujesz podczas zwrotu pieniędzy.
Opłata pocztowa i opakowanie są obliczane dla każdego przedmiotu zgodnie ze standardowymi stawkami i zasadami wysyłki Amazon.
Aby skorzystać z tej oferty, musisz zamówić wszystkie produkty w jednym procesie zakupu i wysłać je na ten sam adres wysyłki (przy użyciu tej samej metody wysyłki).
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz