zNiszcz Pryszcz DLA niej
73°Zakończono

zNiszcz Pryszcz DLA niej

7
mar 8. 2016
Trochę późno jak na Dzień Kobiet piszę o tym znalezionym w aplikacji Żbik kuponie, ale lepiej późno niż wcale . Otóż we wspomnianej aplikacji znajduje się kupon dający zwrot 15 zł za zakup 2 (różnych) kosmetyków DLA serii Niszcz Pryszcz. Dostępne są trzy rodzaje tych ziołowych kosmetyków: płyn do mycia twarzy, krem na noc i krem na dzień. Cena za jeden taki kosmetyk waha się w granicach 25-30 zł. Nie jest to jakaś szczególnie dobra okazja, ale jeśli ktoś ma konto bankowe w Orange Finanse, to w Strefie Korzyści znajdzie okazję, która umożliwia odzyskanie 10 zł za zakupy o wartości 50 zł w drogeriach (przy płatności kartą w sklepie stacjonarnym). Jeśli by połączyć te promocje, to można uzyskać fajny zwrot: 15 zł + 10 zł za wydanie nieco ponad 50 zł w drogerii, np w Rossmann. Dałoby to więc nawet 50% zwrot.
Informacje na temat samych kosmetyków Niszcz Pryszcz można znaleźć na oficjalnej stronie DLA.

Okazja ta powinna zwłaszcza zainteresować przedstawicielki płci pięknej, które posiadają wymagane "narzędzia" (aplikacja Żbik i konto w Orange Finanse z dostępną w Strefie Korzyści ofertą zwrotu za zakupy w drogeriach). Mam oba te narzędzia, ale nie jestem kobietą, więc raczej nie skorzystam z tej okazji. Ale może akurat ktoś tutaj skorzysta
Aktualizacje społecznościowe
Moda
7 Komentarzy
W żbiku ostatnio malo sie dzieje, nawet kupony z DanOn przestały sie opłacać
Autor
Tak, bo obniżyli zwroty o połowę ostatnio (na przykład z 2 zł do 1 zł za zakup 4-paku), ale nadal można trafić na dobrą okazję, np. zwrot 2 zł za zakup dwupaku jogurtu, który kosztuje ok. 3zł (czyli zwracane jest 60-70% ceny zakupu). Wtedy dwa jogurty faktycznie kosztują nas tylko ok. 1 zł.
faktycznie trochę późno
Autor
bla107mar 8. 2016

faktycznie trochę późnoW praktyce czasu na skorzystanie z tej oferty jest co najmniej 30 dni (taki czas jest podany w aplikacji Źbik, ale nie wolno klikać na "wybieram", bo wtedy pozostanie 7 dni na wykorzystanie oferty), więc nawet jeśli ktoś nie ma konta w Orange Finanse, to zdąży je założyć zanim skończy się ta promocja (okazja zwrotu w drogeriach trwa cały marzec i prawdopodobnie zostanie wznowiona na kwiecień, bo znika dopiero po skorzystaniu z niej). Aczkolwiek wiadomo, że trudno dla samej tej okazji zakładać konto w banku. Chodzi tylko o to, że nie trzeba się spieszyć i jeśli komuś zależy, to zdąży jeszcze otworzyć rachunek. Pomijając już korzyść wynikającą z tej okazji, to samo konto jest bardzo fajne, bo darmowe, a w Strefie Korzyści regularnie pojawiają się dobre okazje do zaoszczędzenia.
Zbanowany
drogie te kosmetyki. choć ktoś poleca?
Autor
recenzje łatwo znaleźć w google
jak zaczną zwracać w Żbiku za deser Monte to dopiero zacznę korzystać bo uwielbiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy