Niestety, ta okazja już wygasła
Znacznie tańszy, elastyczny pasek a'la NATO, kilkukrotnie tańsza alternatywa Marine Nationale strap
126° Zakończono

Znacznie tańszy, elastyczny pasek a'la NATO, kilkukrotnie tańsza alternatywa Marine Nationale strap

34zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
5
lip 1. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odkryłem paski MN przeglądając zdjęcia na Instagramie, ludzie używają ich często do diverów takich jak Tudor BB58 czy tańszego, ale także legendarnego Seiko SKX007. Jednak gdy zobaczyłem cenę powyżej 200 zł za materiałowy pasek, to mina mi zrzedła, więc zacząłem szukać zamienników. Znalazłem wtedy jakieś 2 aukcje z paskami po 15-16$, potem pojawiło się więcej, ale ceny nadal były względnie wysokie w porównaniu do pasków NATO, bo od 12-16$.
Pasek z promocji kosztuje 10,07$, ale cenę obniżamy dodatkowo o 1$ pobierając kupon sprzedawcy.
Pasek ma dobre opinie i po zdjęciach widać, że użytkownicy montują je także do droższych zegarków, więc jakość wydaje się być ok. Do wyboru szerokość 20, 21 oraz 22mm. Pasek wykonany z czegoś w stylu linek spadochronowych, ciekawy rodzaj zapięcia. Pozdrawiam i życzę udanego końca tygodnia.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Bo jak kogoś stać na drogi zegarek TK da za pasek 200, dlatego też części w drogich samochodach są drogie
lucaskrk01/07/2019 08:01

Bo jak kogoś stać na drogi zegarek TK da za pasek 200, dlatego też części w …Bo jak kogoś stać na drogi zegarek TK da za pasek 200, dlatego też części w drogich samochodach są drogie


Czasami tak jest czasami wręcz przeciwnie, w komentarzach widziałem zdjęcie Sinna z tym paskiem m.in., więc jak kogoś stać to też często chce przyoszczedzić, sam używam pasków od 10-40 zł czy to NATO czy to skórzane z aliexpress do swoich zegarków za kilkaset złotych. Ten z okazji kupiłem do zmodowanego SKXa (tu już troszkę wyższa kwota niż kilkaset złotych), a widziałem ludzi którzy wydają 20% wartości zegarka na pasek kupując do takiego stockowego SKXa Marine Nationale, czy do jakichś SNK809 Hirsche dorównujące wartości zegarkowi. Także też zależy od preferencji. Myślę, że okazja na zamiennik bardzo dobra, tak z 3$ taniej niż widziałem najtaniej wcześniej, ktoś może powiedzieć, że zrzynka i w ogóle, ale dla mnie to tylko pasek i kupiłem, bo podoba mi się oryginalny MN, bo w tej kwocie wolę kupić zamiennik i np jakieś tanie casio.
leff01/07/2019 09:03

https://www.cheapestnatostraps.com/


O nie widziałem u nich kiedyś tych pasków, ale dostawa bezpłatna od 25$. 😣
Już bez kuponów.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Szymek163. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst